RozrywkaKarpiel Bułecka w "Tańcu z gwiazdami"

Karpiel Bułecka w "Tańcu z gwiazdami"

Karpiel Bułecka w "Tańcu z gwiazdami"
Źródło zdjęć: © Wipeout/TVN

16.06.2011 13:30, aktual.: 25.11.2013 12:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )
Wszystkie próby namówienia *Sebastiana Karpiela Bułecki (35 l.) by wystąpił w "Tańcu z gwiazdami " spełzły na niczym. Ale jak dowiedział się Fakt, TVN znalazł świetny sposób, by w show nie zabrakło przystojnego mężczyzny. W show zatańczy równie bowiem Staszek Karpiel-Bułecka (27 l.) - bratanek lidera Zakopower.*

Wygląda niczym model z luksusowego magazynu i ma znane nazwisko. To wystarczyło by Staszek dołączył do grona gwiazd, które wystąpią w jesiennym show TVN. Czy młody góral okaże się czarnym koniem najbliżej edycji „Tańca z gwiazdami ”? Tego jeszcze nie wiadomo, ale na pewno niejedna z pań będzie do Staszka wzdychać.

Bratanek Sebastiana do tej pory dał się poznać jako świetny sportowiec. Jest jednym z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych zawodników free stylu w polskim narciarstwie, a sporty ekstremalne to jego wielka pasja. Młody Karpiel-Bułecka wziął też udział w programie "Wymiatacze " w TVN.

To jednak Staszkowi nie wystarcza i marzy mu się prawdziwa kariera w show biznesie. Już podobnie jak wuj, założył zespół „Gooral”, który łączy współczesną muzykę z tradycyjną muzyką góralską.

Teraz, dzięki „Tańcowi z gwiazdami ” ma szansę zdobyć sympatię szerokiej publiczności. – To uroczy człowiek. Myślę, że czeka go wielka kariera – zachwala Karpiela pracownik TVN. Czy sportowiec wykorzysta swą szansę przekonamy się już jesienią.

Obraz
© (fot. Wipeout/TVN)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także