Trwa ładowanie...

Karolina Szostak wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Share
Karolina Szostak wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"
Źródło: AKPA
dqut7vb

O pląsach seksownej prezenterki na parkiecie informuje "Fakt". Jak ustalili dziennikarze gazety, Karolina Szostak jest pewną uczestniczką tanecznej rywalizacji.

"[...] prowadząca serwisy sportowe dostała zielone światło i pojawi się w wiosennej edycji 'Tańca z gwiazdami'" - czytamy w tabloidzie, który już snuje przed czytelnikami atrakcyjne obrazy wyginającej się gwiazdki, a samej dziennikarce wróży nie tylko sukces na parkiecie, ale i znalezienie życiowej miłości.

dqut7vb

"A może dzięki programowi pani Karolina spotka miłość swojego życia? Historia programu kilkakrotnie już pokazała, że wspólne taneczne wygibasy potrafią połączyć niejedną parę" - wspomina redakcja gazety.

Prowadząca serwisy sportowe dostała zielone światło i pojawi się w wiosennej edycji 'Tańca z gwiazdami' Jedno jest pewne, starającej się w ostatnim czasie o szczuplejszą sylwetkę gwieździe udział w tanecznej rywalizacji z pewnością pomoże stracić zbędne kilogramy. Wierni widzowie programu doskonale pamiętają zjawiskowe metamorfozy niektórych uczestników, którzy chudli na naszych oczach.

Z punktu widzenia Polsatu, trudno było o lepszą kandydatkę. Jesteśmy przekonani, że wizja roztańczonych kobiecych kształtów Karoliny Szostak skutecznie przyciągnie przed telewizory wielu odbiorców.

(fot. ONS.pl)
Źródło: (fot. ONS.pl)
dqut7vb

Podziel się opinią

Share
dqut7vb
dqut7vb