Trwa ładowanie...

Karolina Plachimowicz z "Projekt Lady" przeszła operację plastyczną. Pokazała zdjęcia przed i po

"Brigitte", bo tak mówiono na uczestniczkę show TVN, pochwaliła się tym, że przeszła operację plastyczną nosa. "Młodziej z nowym noskiem?" - zapytała.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Karolina Plachimowicz z "Projekt Lady" przeszła operację plastyczną. Pokazała zdjęcia przed i poŹródło: screen, fot: screen
d38vvsk
d38vvsk

Dziewczyny, które zgłaszają się do programu, pragną zostać prawdziwymi damami. W drodze do świata dobrego wychowania pomagają im dotrzeć Małgorzata Rozenek-Majdan, Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz oraz szereg innych specjalistów.

Plachimowicz dała się poznać jako jedna z najbardziej zwariowanych uczestniczek. Zresztą, mnóstwo jej tekstów z pewnością zapisały się w pamięci widzów.

"Niezastąpiona BRIGITTE! Który jej tekst szanujecie najbardziej?" – pytali na profilu programu w mediach społecznościowych.

Okazuje się, że Karolina postanowiła zmienić nieco swój wygląd i poddała się operacji plastycznej nosa. Tym niewątpliwie ważnym wydarzeniem w życiu postanowiła pochwalić się na Instagramie. Spójrzcie na zdjęcia przed i po.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com, fot: Instagram
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d38vvsk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38vvsk