Trwa ładowanie...

Karolina Korwin Piotrowska skomentowała odejście Kuźniara z TVN

Share
Karolina Korwin Piotrowska skomentowała odejście Kuźniara z TVN
Źródło: AKPA
d40vomk

Dziennikarka uważa jego decyzję za słuszną. Przyznała, że przeniesienie się do sieci w momencie, gdy cały świat medialny się tam koncentruje, jest jedynym wyjściem. I nie obawia się, że Kuźniar po zniknięciu z ekranu zostanie zapomniany. Jest zbyt po prostu charakterystyczny.

- Kuźniara można kochać albo nienawidzić, ale nie sposób go nie znać. To, jakie emocje wzbudza, jest jego kapitałem, bo dzisiaj to one decydują o tym, jaką jesteś medialną marką. Nikt tak nie wkurzał, jak Kuźniar. Na pewno nie jest nijaki, płaski, bez własnego zdania i nie mówi tylko tego, co podaje mu wydawca na słuchawce. Na pewno bywa niepokorny – napisała Korwin Piotrowska na łamach portalu o2.pl.

d40vomk

Dziennikarz więc odtąd będzie mógł dużo swobodniej wyrażać swoje opinie na tematy, które jego zdaniem będą najważniejsze. Korwin Piotrowska przyznała też, że obejrzy jego program.

- Pewnie tak, przynajmniej na początku. Mam szczerą nadzieję, że podkręci ostro przynudzających tam kolegów. Bo internet to ostre pole walki dla niegdysiejszych telewizyjnych gwiazd przyzwyczajonych do innego trybu pracy. Przynudzanie i straszliwe gadulstwo Lisa albo zbyt wielka niszowość Szymona Majewskiego to pokazują – dodała.

Dziennikarka zwróciła uwagę na fakt, że taką decyzję o przeniesieniu działalności do sieci często determinują finanse. Wskazała, że w prasie za teksty płaci się coraz mniej, a prawdziwe pieniądze można zarabiać w internercie. Pod warunkiem, że rzeczywiście ma się coś do powiedzenia i potrafi w atrakcyjny sposób to przekazać.

W związku z tym szczerze kibicuje Kuźniarowi w jego nowym przedsięwzięciu. Wierzy, że jeśli mu się powiedzie, będzie to oznaczało, że jest jeszcze miejsce, w którym można się spełniać na własnych warunkach.

Zobacz także: Karolina Korwin-Piotrowska o "Roast Kuby Wojewódzkiego"

d40vomk

Podziel się opinią

Share
d40vomk
d40vomk