Trwa ładowanie...

Karolina Korwin-Piotrowska: Jaki jest oficjalny powód utraty posady naczelnej TVN.pl?

Karolina Korwin-Piotrowska: Jaki jest oficjalny powód utraty posady naczelnej TVN.pl?Źródło: AKPA
d2an0jr
d2an0jr

Kilka dni temu rzecznik prasowy stacji TVN - Karol Smoląg - potwierdził medialne doniesienia na temat zmian na stanowisku redaktora naczelnego portalu TVN.pl. Z dotychczasową posadą redaktor naczelnej żegna się Karolina Korwin-Piotrowska, która szefowała portalowi w czasie jego niedawnej metamorfozy. Serwis został odświeżony i bardziej przystępny dla odbiorców. Jednak mimo sukcesu jakim zakończył się ten projekt, miejsce Korwin-Piotrowskiej zajmie Piotr Ochalski. Jak władze stacji tłumaczą tę decyzję?

Nie cichnie zamieszanie wokół popularnej dziennikarki i nieuchronnej bessie w jej życiu zawodowym. Karolina Korwin-Piotrowska, związana ze stacją TVN od 2006 roku, straciła posadę redaktor naczelnej portalu TVN.pl, którą objęła wiosną tego roku. Nadzorowała projekt odświeżenia portalu i uatrakcyjnienia jego formuły, który choć zakończył się pomyślnie, nie zagwarantował dziennikarce dalszej posady.

Jak we wspólnym oświadczeniu napisali - byli już - współpracownicy Korwin-Piotrowskiej: "Doświadczenie i profesjonalizm naszej Naczelnej, przy uruchamianiu serwisu oraz tworzeniu jego redakcji, okazały się być nieocenionymi, ale jak to często bywa, nasze drogi zawodowe się rozeszły. Przed Karoliną stanęły nowe zawodowe wyzwania i szczerze jej kibicujemy [..]".

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Podobną przyczynę zakończania współpracy z dziennikarką podaje rzecznik TVN.pl. Według Karola Smoląga, dotychczasowa naczelna portalu ma szereg innych projektów, w które jest zaangażowana. Nie wiadomo jakie projekty rzecznik konkretnie miał na myśli. Jak dotąd Korwin-Piotrowska prowadzi w TVN Style programy: “Magiel towarzyski” i "Kino, kanapa i książki", a 2.edycja programu ”Top model”, w którym występowała w roli jurorki właśnie się zakończyła.

d2an0jr

Wokół udziału Korwin-Piotrowskiej w reality show o modelkach również roi się od spekulacji. Kilka dni temu "Super Ekspres" poinformował, że dziennikarka straci posadę w programie. Według doniesień anonimowego informatora, producenci mieli z jurorką wiele problemów, głównie z jej stylizacją. Jurorka rzekomo nie mieściła się w większość przygotowanych ubrań.

Sama dziennikarka dość ironicznie odniosła się wycieku opublikowanego w gazecie:
- Najbardziej rozbawiło mnie w tej informacji to, że jestem za gruba. Ale tak naprawdę dziękuję za tego newsa, bo dzięki niemu dostałam milion maili, smsów i telefonów ze wsparciem i propozycjami wyjścia na imprezę i na ciastko. Także wygląda na to, że z powodu tej informacji zostanę alkoholiczką, stoczę się i ze swoimi znajomymi, którzy chcą się ze mną spotkać by okazać mi solidarność zjem tyle ciastek, że już w ogóle nie zmieszczę się w żadne ubrania. Nie wiem, kto to wymyślił i nie chcę wnikać co ta osoba ma w mózgu - skomentowała jurorka. Natomiast o samej informacji dotyczącej zakończenia współpracy przy programie ”Top model” powiedziała krótko:
- Nic na ten temat nie wiem, z nikim nie rozmawiałam.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

d2an0jr

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2an0jr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2an0jr