Trwa ładowanie...

Karolina Korwin-Piotrowska demaskuje Nergala: taki z niego satanista jak ze mnie baletnica!

Share
Karolina Korwin-Piotrowska demaskuje Nergala: taki z niego satanista jak ze mnie baletnica!
Źródło: AKPA
dmskxqr

Karolina Korwin-Piotrowska znawczyni show-biznesu obnażyła kolejną, oczywistą prawdę o tej dziedzinie życia, a w zasadzie o jednym z jej przedstawicieli, który w ostatnim czasie podzielił opinię publiczną. Dziennikarka zdradziła, że juror programu ”The Voice of Poland” - Nergal, wbrew przekonaniu licznych środowisk nie jest satanistą, a jego mroczny wizerunek to jedynie marketingowy chwyt.

Na łamach magazynu "Playboy", w którym Korwin-Piotrowska publikuje swoje felietony, dziennikarka wzięła pod lupę medialny wizerunek Adama Darskiego, czyli popularnego Nergala, który swoim scenicznym zachowaniem nie raz zelektryzował bardziej konserwatywną część polskiego społeczeństwa.

dmskxqr

"Nergal, miły skądinąd człowiek, wykształcony i kulturalny, na którego widok większość moich koleżanek mdleje, wpada w spazmy, odchudza się i tatuuje ciało lub chce pracować w TVP, koniecznie podając kawę w ”The Voice of Poland”. Kolejność dowolna. Nergal działa bardzo, choć jest niski i ma zakola, działa, tym mocniej, że w obiegowej opinii wierzy w diabła. Czyli z Szatanem, którym straszono nas od dziecka w bajkach, jest po słowie. Co prawda powiedział kiedyś, że w nic nie wierzy, czyli że jest ateistą, ale nikogo to nie obchodzi i zastępy kobiet marzą, aby zrobił im małego diabełka. Taki z Nergala satanista albo diabeł Boruta jak z koziej dupy trąba albo ze mnie baletnica, ale to nikomu nie przeszkadza sprzedawać wizerunek, w
który wielu wierzy. A ten w skrytości ducha pewnie się śmieje i liczy zyski, bo choć jego piosenek zanucić nie sposób, każdy go zna i wie, że jest estradowym artystą. I o to chodzi - napisała dziennikarka.

Jesteście zaskoczeni taką oceną?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!*Teleshow.pl na Facebooku

dmskxqr

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dmskxqr

Podziel się opinią

Share
dmskxqr
dmskxqr