Trwa ładowanie...
pierwsza miłość
11-10-2010 12:10

Karol Starsburger w serialu ''Pierwsza Miłość''

Karol Strasburger wraca do serialu "Pierwsza Miłość".

Share
Karol Starsburger w serialu ''Pierwsza Miłość''Źródło: AKPA
d3cfd2q

Karol Weksler dał się poznać w serialu jako bezlitosny biznesmen, któremu nie można ufać. Teraz znowu zobaczymy go w Pierwszej Miłości, gdzie będzie bez skrupułów prowadził swoje interesy. Śmierć ojca Artura okaże się dla niego doskonałym momentem, aby powalczyć o wpływy w Kulczycki Corporation.

W nowym sezonie Pierwszej Miłości Karol Weksler całą swoją uwagę poświęci staraniom o przejęcie firmy Kulczyckiego. Konflikt między przebiegłą Izabelą (Joanna Kupińska)
i Arturem (Łukasz Płoszajski)
tylko mu w tym pomoże. Zaraz po odczytaniu testamentu Kulczyckiego, Weksler zaproponuje młodej wdowie układ, który szybko zostanie przyjęty. W ten sposób będzie chciał zagwarantować jej bezpieczeństwo w firmie i zapewnić sobie wpływ na przebieg wydarzeń. Weksler będzie przekonany, że zna metody by unieszkodliwić młodego Kulczyckiego. Po tym wszystkim Artur zostanie sam na placu boju o wpływy w firmie, ale nie od razu zda sobie z tego sprawę.

Już niedługo Weksler zmusi do współpracy również prawnika Kulczyckich – Wrońskiego (Stefan Popkowski). Diabelski plan szybko się powiedzie. Artur zostanie całkowicie odsunięty od działań w firmie. Izabela przejmie jego udziały. Będzie również próbowała wrobić go w handel narkotykami. To wszystko sprawi, że młody Kulczycki zacznie się zastanawiać dlaczego macocha go tak bardzo nienawidzi. Szybko obmyśli plan, aby dotrzeć do prawdy i odzyskać firmę. Z pomocą szulera Franka (Zdzisław Wardejn) Kulczycki odkryje słaby punkt macochy.

Czy Artur będzie potrafił z zimną krwią wykorzystać zdobytą wiedzę? Kto okaże się lepszym biznesmenem i jak na tym wszystkim wyjdzie przebiegła Izabela przekonamy się już wkrótce…

Nowy wątek z udziałem Karola Strasburgera w serialu Pierwsza Miłość na antenie telewizji Polsat już od 22 października.

Czytaj więcej: Pierwsza miłość

d3cfd2q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cfd2q
d3cfd2q