Kariera Justyny Żyły nabiera tempa. Rozbierana sesja otworzyła przed nią kolejne drzwi

Decyzja o pojawieniu się na okładce "Playboya" wzbudziła sporo kontrowersji. Okazało się, że żona skoczka może na tym jeszcze skorzystać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Żyła rozpocznie medialną karierę?
Justyna Żyła rozpocznie medialną karierę? (Instagram.com)
WP

Justyna Żyła na pocątku tego roku postanowiła poinformować media o tym, że jej mąż zdradza ją z inną kobietą. W emocjonalnych postach na Instagramie sugerowała również, że Piotr Żyła nie chce kontaktować się z dziećmi i nie ma dla nich czasu. Kobieta wywlekła rodzinną tragedię na światło dzienne, czym wzbudziła zainteresowanie mediów.

Po obwieszczeniu małżeńskiego kryzysu Żyła wystąpiła w rozbieranej sesji dla "Playboya", ponieważ chciała pokazać mężowi, co stracił.

WP

- Biorąc pod uwagę medialny rozgłos, jakiego nabrały prywatne sprawy między panem Piotrem a panią Justyną, sesja w "Playboyu" nie dziwi. Wbrew wielu komentarzom, z jakimi mieliśmy do czynienia ostatnio, nie łączyłbym jednak kwestii osobistych z decyzją o udziale pani Justyny w rozbieranej sesji zdjęciowej. To raczej przemyślana decyzja marketingowa, próba wykorzystania „pięciu minut” - trzeba powiedzieć, że całkiem udana - powiedział w rozmowie z se.pl medioznawca Marcin Sanakiewicz z UMCS w Lublinie.

Czy Justyna Żyła ma szansę wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami"?

- Odnośnie potencjalnego udziału pani Justyny w programach telewizyjnych, takich jak "Taniec z Gwiazdami", myślę, że jest to całkiem prawdopodobne. Ten i podobne formaty w zasadzie wyczerpały już zasób gwiazd, z jakimi mamy do czynienia na co dzień. Pojawienie się nowej postaci daje potencjał nie tylko dla rozwoju jej kariery, ale także idealnie wpisuje się w nieustanną potrzebę produkowania gwiazd przez stacje telewizyjne - podsumował.

WP

Myślicie, że żona Piotra Żyły przyjmie taką propozycję?

ZOBACZ TAKŻE: Żona Piotra Żyły: popłakałam się z radości, nie umiem tego opisać słowami

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP