Trwa ładowanie...

Kardashianowie: Seksowne siostry powracają!

Share
Kardashianowie: Seksowne siostry powracają!
Źródło: E!Entertainment
d333npp

Dynastie przemijają, a Kardashianowie nieustannie biją rekordy popularności! Wszystkie sezony z ich udziałem oraz odcinki specjalne królują na szklanym ekranie! Piękne siostry Kardashian rzucają wyzwanie fanom! Nie będzie łato nadążyć za ich zagmatwanymi związkami, nowymi przedsięwzięciami, podróżami, konfliktami i osobistymi dramatami…

Najnowszy 6 sezon ukaże rodzinę Kardashianów z nowej, nieznanej strony. Członkowie słynnego klanu zdadzą sobie sprawę, że wsparcie najbliższych jest w trudnych chwilach najważniejsze i postanowią spędzać wspólnie więcej czasu! Tajemnice do tej pory trzymane w sekrecie - zostaną ujawnione! Nie przegap! Już 16 października o godz. 22:00

d333npp

fot. E!Entertainment

Tylko na antenie E! fani serii będą mogli z bliska przyjrzeć się rozkwitającemu uczuciu Kim KardashianKim Kardashian i gwiazdy koszykówki Krisa Humphries’a - zawodnika New Jersey Nets. Napięcie wzrośnie, gdy Kim oficjalnie oświadczy, że jej nowy partner jest tym „JEDYNYM”.

KourtneyKourtney i KhloéKhloé mimo że nie do końca przekonane, postanowią same zająć się rodzinnym interesem (3 butiki DASH) by para mogła nacieszyć się długo wyczekiwanym przewrotem w ich życiu uczuciowym.

fot. E!Entertainment

d333npp

W całej serii najwięcej spięć wywoła matka sławnych sióstr, a od niedawna również manager całej rodziny. Kim, Kourtney oraz Khloe zarzucą Kris Jenner traktowanie rodziny instrumentalnie, jedynie w kategoriach biznesowych. Prawdziwa kłótnia wybuchnie podczas rodzinnych wakacji w tropikach, gdzie wszyscy Kardashianowie będą świętować 20-lecia ślubu Kris i Bruce’a. Słońce oraz sielankowa atmosfera nie wystarczy! Tak wiele silnych charakterów na jednej wyspie? To musi prowadzić do konfliktu!

Sezon 6 to również czas dwóch najmłodszych sióstr – Kendall (16 lat) oraz Kylie (14 lat). Kim, Kourtney oraz Khloe postanawiają zaopiekować się ślicznymi i młodziutkimi przyrodnimi siostrami i zawczasu zapewnić im miejsce w show biznesie. Niestety Kendall zaprowadzona przez Kim do Agencji The Big Apperl, okaże się zbyt delikatna by sprostać konkurencji w branży modelingu. Największa burza rozpęta się jednak, gdy rodzina odkryje, że 16-latka bierze pigułki antykoncepcyjne. Kim przeprowadzi z nią długą rozmowę o „ptaszkach i pszczółkach”.

Kendall Jenner wyrasta na młodą gwiazdę (fot. E!Entertainment)

d333npp

Podziel się opinią

Share
d333npp
d333npp