Trwa ładowanie...

"Kardashianowie": Kim pokaże w programie Kanyego Westa!

Share
"Kardashianowie": Kim pokaże w programie Kanyego Westa!
Źródło: Eastnews
dyc11lf

Kim Kardashian, która już niebawem będzie bohaterką kolejnego sezonu produkcji typu reality show, przyznała, że w nowej edycji pojawi się jej obecny partner, raper - Kanye West. Jak jednak zapewniła, tym razem nie pozwoli by telewizyjne kariery pokazały szczegóły jej intymnego życia.

Jak informuje brytyjski dziennik "Daily mail", najpopularniejsza Kardashinaka nie będzie ukrywała przed światem swojego związku z muzykiem - Kanye'm Westem. Jak wyznała celebrytka, raper będzie pojawiał się w programie, jednak widzowie nie powinni spodziewać się pikantnych momentów między zakochanymi, do których zresztą przyzwyczaiła ich sama Kim.
-Chcę pokazać moje życie. Nie mam zamiaru pokazywać jednak, jak siedzę z moim facetem w jacuzzi lub zabawiamy się na huśtawce erotycznej, jak Khloe i Lamar. Tego na pewno nie będzie. Jeżeli uznam, że kamery wchodzą w zbyt intymną strefę mojego związku, powiem "stop!"

dyc11lf

Choć Kim z pewnością ma dobre chęci, jakoś wątpimy, czy te założenia uda się jej zrealizować w praktyce.

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)
(fot. Eastnews)
Źródło: (fot. Eastnews)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

dyc11lf

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dyc11lf

Podziel się opinią

Share
dyc11lf
dyc11lf