Trwa ładowanie...
08-12-2016 13:41

"Kaprys losu": Piotr Woźniak-Starak realizuje serial TVN-u dzięki żonie?

Piotr Woźniak-Starak i jego firma Watchout Productions wyprodukuje najnowszy serial "Kaprys losu" z Kingą Preis i Marcinem Perchuciem w rolach głównych. To jego pierwsza długofalowa produkcja z TVN. Czy ten sukces może zawdzięczać żonie?

"Kaprys losu": Piotr Woźniak-Starak realizuje serial TVN-u dzięki żonie?Źródło: AKPA
d2d0988
d2d0988

Ta para jest wyjątkowo związana z TVN. Poznała się na balu Fundacji TVN w 2014 roku, a rok później, gdy dziennikarka była już rozwiedziona z Adamem Badziakiem, producent postanowił jej się na balu oświadczyć. Na ślubie z kolei wśród gości nie mogło zabraknąć zaprzyjaźnionego z nimi dyrektora stacji, Edwarda Miszczaka. Co więcej, Agnieszka Woźniak-Starak od lat pracuje w stacji, a ostatnio powierzono jej prowadzenie hitowego programu „Azja Express”. Jak widać, przyjaźń się opłaca, bo nie tylko dziennikarka otrzymuje co lepsze „kąski”, ale wygląda na to, że ma coraz więcej do powiedzenia. Mówi się o tym, że to ona przyczyniła się do tego, by nowy serial produkował jej mąż, Piotr Woźniak-Starak.

- Jego firma została producentem „Kaprysu losu”, w którym główną rolę zagra Kinga Preis – powiedział „Na żywo” pracownik TVN-u. - Na korytarzach często słyszy się, że Woźniak-Starak zawdzięcza ten projekt swojej żonie, cenionej przez dyrektora Miszczaka i mającej wysoką pozycję w stacji – dodał.

To pierwsza tego typu telewizyjna produkcja Woźniaka-Staraka. Dotąd był odpowiedzialny m.in. za filmy, takie jak „Big Love” i „Bogowie”. Na antenę trafił ostatnio pilotowy odcinek. Serial docelowo w ramówce ma zastąpić „Signielkę” i pojawi się w TVN wiosną przyszłego roku. Tutajsprawdzicie aktualny program telewizyjny.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak w "Cosmopolitan"

d2d0988
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d0988