Trwa ładowanie...

Kandydatka Jana z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę. Jest nie do poznania

Wzięła udział w piątej edycji show TVP i starała się o względy u najstarszego rolnika. Teraz pokazuje zdjęcia po metamorfozie. Przecieramy oczy ze zdziwienia i nie możemy uwierzyć, że to ta sama osoba...

Share
Kandydatka Jana z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę. Jest nie do poznania
Źródło: Facebook.com, Fot: Facebook
dj36p30

Piąta edycja "Rolnika" trwa w najlepsze. Do tej pory rolnicy podjęli już decyzję o tym, z którą z pań chcą kontynuować znajomość. Niektórzy mieli ten wybór ułatwiony. Tak jak Jan. Dwie kandydatki, w tym Ela, postanowiły dobrowolnie opuścić gospodarstwo. Najstarszy rolnik hitowej produkcji TVP został jedynie z "Małgonią".

Ela była szczera i nie bała się obowiązków na roli. W końcu prawie 30 lat pracowała w mundurze. Mimo natłoku obowiązków i zawodowej musztry znalazła czas na napisanie wierszy. - Matka trójki dorosłych dzieci. Miłośniczka spacerów i - w rozsądnej ilości - fitnessu - można przeczytać na fanpage'u "Rolnika" o uczestniczce.

"Do "Rolnika" przyjechała w poszukiwaniu uśmiechniętego, ciepłego mężczyzny kochającego ludzi, zwierzęta i naturę" - jak widać, nie udało się.

dj36p30

Patrząc na najnowsze zdjęcie Elżbiety, nawet najwięksi fani programu TVP mogliby mieć problem z jej rozpoznaniem. Mocny makijaż, czerwone włosy i olbrzymie kolczyki. Tak, to jest właśnie Ela, którą poznaliśmy na ekranie TV. Jan może gorzko pożałować...

dj36p30

Podziel się opinią

Share
dj36p30
dj36p30