Trwa ładowanie...

Kanał TVN Warszawa zniknie z wizji

Kanał TVN Warszawa zniknie z wizjiŹródło: AKPA
d1tlymz
d1tlymz

W Grupie TVN zapadła decyzja o zamknięciu stacji TVN Warszawa. Pozostanie tylko w Internecie, podobnie jak to było z TVN Med.

Warszawski kanał nadaje od grudnia 2008 roku – i dotychczas jego przychody nie przekroczyły kosztów. W lutym Piotr Walter, wiceprezes TVN ds. telewizji, zapowiedział, że TVN Warszawa ma czas na osiągnięcie break-even do końca tego roku. Z nieoficjalnych informacji ”Presserwisu” wynika jednak, że decyzja o zamknięciu stacji już zapadła.

– Nie mogę tego potwierdzić – powiedział nam dwie godziny temu Piotr Walter, wiceprezes TVN ds. telewizji. Na pytanie, czy może zaprzeczyć, odesłał do rzecznika prasowego Grupy, Karola Smoląga. Ten nie odbierał telefonu. W SMS-ie napisał tylko, że kanał nie zostanie zamknięty.

Patricia Kazadi była reporterką kanału TVN Warszawa (Źródło: AKPA)

Z naszych informacji wynika, że zniknie jednak z wizji, pozostanie tylko w Internecie. – O 15 będzie spotkanie całej redakcji. Nie spodziewamy się niczego innego, jak tylko wiadomości o zamknięciu kanału – mówi jeden z dziennikarzy TVN Warszawa. Osoba zbliżona do zarządu spółki stwierdza, że w przypadku tego kanału Grupa TVN miała dylemat, jak osiągnąć rentowność bez poważnego obniżania jakości programu.

d1tlymz

TVN Warszawa od dłuższego czasu stosował oszczędnościową ramówkę, uzupełnianą powtórkami – także z głównej anteny Grupy. Szef kanału Maciej Maciejowski zapowiadał wprowadzenie nowości w kwietniu. Dziś, pytany o plan zamknięcia kanału, poprosił nas o telefon później. Ramówki TVN Warszawa na kwiecień do dziś nie ujawniono. Biuro reklamy TVN nie sprzedaje też czasu reklamowego stacji na przyszły miesiąc – sprzedaż spotów w pozostałych kanałach już trwa.

Pracownicy stacji TVN Warszawa (Źródło: AKPA)

Press/AOS

d1tlymz

Zobacz także:

Pantery na salonach

[

Wyzwolona telewizja! Ich piersi zawsze grają główną rolę ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

Natasza szokuje strojem na wizji ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )
[

Cała prawda o Maćku z „Klanu” ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1tlymz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tlymz