Kamila z "Rolnik szuka żony" o niebezpiecznej sytuacji w domu. "Jak podnieść sobie adrenalinę?"

Kamila z "Rolnik szuka żony"
Kamila z "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © Instagram

07.02.2023 11:07, aktual.: 07.02.2023 15:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kamila, popularna rolniczka z show TVP, dała znać swoim obserwatorom o nocnej przygodzie. Chodzi o ogrzewanie w jej domu. Zrobiło się (dosłownie!) gorąco.

Zima wróciła z rozmachem do naszego kraju na początku lutego. Dla jednych oznacza to sportowe szaleństwo na białym puchu, dla innych trudne dojazdy do pracy i wyższe koszty ogrzewania. Mieszkańcy wsi muszą palić w piecach, by ogrzać swoje domy. Nieraz wiąże się to z zagrożeniem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kamila z "Rolnik szuka żony" to wyjątkowo atrakcyjna kobieta, w dodatku dzięki rodzinnej firmie, w której pracuje, dość majętna. Ma ponad 168 tys. followersów na Instagramie wpatrzonych w jej niebanalną urodę. Rolniczka bowiem na co dzień nie nosi się jak stereotypowa osoba pracująca fizycznie na wsi.

Ze swoimi obserwatorami Kamila utrzymuje stały kontakt. Nic zatem dziwnego, że poinformowała ich o sytuacji, która zburzyła jej spokój.

"Jak podnieść sobie adrenalinę przed spaniem? Wróciłam późno do domu, więc by było w miarę ciepło, rozpaliłam w piecu. Wspominałam, że to moja zmora? Chciałam szybko uzyskać wysoką temperaturę, ale nie spodziewałam się, że aż 127 stopni" - napisała na Instagramie przy odpowiednio wystudiowanej pozie na zdjęciu, wszak nie zapomina, skąd ma tylu obserwatorów.

Po tej stylizacji na damę w opałach szybko uspokoiła wszystkich, że sytuacja jest opanowana. Choć z pewnością znalazłoby się tysiące chętnych, by skoczyć jej na pomoc. Choćby w ogień.

Obraz
© Instagram

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o prawdopodobnie najlepszym serialu 2023 roku (sic!), załamujemy ręce nad Złotymi Malinami i nominacjami do Oscarów, a także przeżywamy rozstanie Shakiry i Gerarda Pique. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także