Kamila z "Rolnik szuka żony" kusi uwięziona w pączku

Harce Kamili z "Rolnika"
Harce Kamili z "Rolnika"
Źródło zdjęć: © Instagram.com

18.08.2023 12:20, aktual.: 18.08.2023 12:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Śliczna rolniczka wypoczywa daleko od pieczarkarni i Polski. Wyjechała na wakacje do ciepłych krajów, skąd pozdrawia swoich fanów zdjęciami skąpo odzianego ciała.

Kamila to uczestniczka "Rolnik szuka żony", która swoim pojawieniem się w programie narobiła niemałego szumu. Do show TVP zawsze zgłaszają się atrakcyjne i sympatyczne rolniczki, ale ta bardziej kojarzy się z instagramową influencerką niż osobą, która pracuje na gospodarstwie. Zawsze idealnie uczesana i umalowana Kamila kocha drogie marki i biżuterię. Jest dobrze sytuowana, pracuje w rodzinnej firmie i pewnie trudno znaleźć jej partnera, który będzie miał podobny poziom i styl życia, a jednocześnie porzuci swoje obowiązki, by zamieszkać tam, gdzie jest pieczarkarnia Kamili.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kamila jest zatem wciąż singielką, ale za to z wielkim gronem zachwyconych nią obserwatorów. Ona uwielbia zainteresowanie i często publikuje gorące fotki i nagrania. Właśnie wypoczywa na zagranicznych wakacjach, więc ma wiele okazji do interesujących zdjęć.

"Królowa Pieczarek", jak szybko nazwali ją fani, nawet na wakacjach nie odpuszcza treningu. A gdy już stała przed dużym lustrem na siłowni, nie mogła sobie odmówić fotki. Po udanym poranku wskoczyła do basenu, na którym dryfowała osadzona w samym środku dmuchanego pączka. "Wstawić, jak ląduję w tym pączku?" - zapytała figlarnie publikę, pewnie mając na myśli wideo. Nie trzeba jej było długo namawiać, bo zaraz uraczyła obserwatorów filmikiem z susa do dmuchanej zabawki basenowej.

Kamila z "Rolnika" na wakacjach
Kamila z "Rolnika" na wakacjach© fot. Instagram
Kamila z "Rolnika" na wakacjach
Kamila z "Rolnika" na wakacjach© fot. Instagram
Obraz
© fot. Instagram
Obraz
© fot. Instagram
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także