Kamila i Stanisław z "Rolnik szuka żony" byli razem. Dlaczego rolnik zaprzecza?

Stanisław i Kamila szukali miłości w tej samej edycji "Rolnik szuka żony"
Stanisław i Kamila szukali miłości w tej samej edycji "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © TVP

22.02.2023 11:08, aktual.: 22.02.2023 11:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na bardzo krótko fanów popularnego programu "Rolnik szuka żony" rozgrzała plotka, że dwóch bardzo atrakcyjnych uczestników ma się ku sobie. Niestety nagłe uczucie szybko się wypaliło. Co się stało?

To była pierwsza taka sytuacja w "Rolnik szuka żony". Uczuciem do siebie zapałali uczestnicy tej samej edycji, którzy mieli znaleźć drugie połówki wśród zaproszonych kandydatów i kandydatek, a nie wśród uczestników! Kamila i Stanisław są bardzo atrakcyjni i dobrze sytuowani, plotka o tym, że mają się ku sobie rok po zakończeniu zdjęć, była naprawdę gorąca! Niestety, z naszych informacji wynika, że to była wyjątkowo krótka, ale bliższa relacja. Chociaż Stanisław ostatnio stanowczo zaprzeczył, że był z Kamilą, osoby z ich otoczenia twierdzą inaczej.

Stanisław i Kamila z "Rolnik szuka żony" byli parą?

O tym, że są razem, donosiliśmy w grudniu. Oboje byli obecni na urodzinach Elżbiety, kolejnej uczestniczki "ich" edycji "Rolnik szuka żony". Informatorzy donieśli nam wtedy, że to wciąż świeża sprawa. Stanisław znany jest z tego, że nie znosi zamieszania wokół siebie, nie było mowy, by był w związku i publicznie o nim mówił.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Z kolei piękna i młoda Kamila zasmakowała w nagłej sławie. Dzięki "Rolnik szuka żony" zyskała popularność i niemal 170 tys. followersów na Instagramie. Cieszy ją aktywność w social mediach, fani ją lubią, widać, że czuje się tam jak ryba w wodzie. Trudno sobie wyobrazić, by Stanisław się w tym odnalazł.

Dlaczego Stanisław i Kamila z "Rolnik szuka żony" się rozstali?

Gdy informacja o tym, że tę dwójkę coś może łączyć, wyszła na jaw, Kamila spanikowała. Bardzo nie chciała, by ludzie mówili o tej relacji, bo wiedziała, że to nie jest w smak Stanisławowi. I... nie myliła się. Jak donosi nasze źródło, majętny rolnik przestraszył się zamieszania i zgasił to, co zaczęło się tlić. Reakcję mężczyzny można uznać za nieco histeryczną, ale najwidoczniej to był dość wczesny etap relacji, na którym łatwiej jest patrzeć na wszystko trzeźwym okiem. Trudno też sobie wyobrazić, jak mogłoby wyglądać ich wspólne życie: w końcu oboje mają swoje gospodarstwa i uprawy w oddalonych o setki kilometrów miejscowościach.

Wciąż jednak słowa Stanisława, który zapytany przez fanów o to, czy jest z Kamilą, powiedział: "Nie byłem, nie jestem i nie będę" zabrzmiały chyba zbyt okrutnie. Żałujecie, że Stanisław i Kamila nie są razem? To by była piękna para.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (21)
Zobacz także