Trwa ładowanie...
d2juupt

Kamila Biedrzycka-Osica odeszła z TVP Info

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamila Biedrzycka-Osica odeszła z TVP Info
(Kadr z programu)
d2juupt

Zmian personalnych w Telewizji Polskiej ciąg dalszy. Kamila Biedrzycka-Osica, która z TVP Info związana była od stycznia 2012 roku, poinformowała, że odchodzi z Woronicza.

- Dziś zdecydowałam o odejściu z TVP Info. Bardzo dziękuję całemu zespołowi za świetnych kilka lat. Oraz Widzom - za wszystko. Do zobaczenia! - napisała na Twitterze.

Przypomnijmy, że Kamila Biedrzycka-Osica na początku kariery trafiła do Radia TOK FM. Później usłyszeć ją można było w RMF FM, gdzie zajmowała się tematyką społeczno-polityczną. Do listopada 2011 roku była reporterką sejmową w TVN24, a w styczniu 2012 roku dołączyła do zespołu TVP Info. 11 marca br. została odsunięta od prowadzenia "Gościa Poranka" (zastąpił ją wówczas Adrian Klarenbach).

d2juupt

Niektórzy twierdzą, że rozstanie prezenterki ze stacją jest wynikiem nacisków na Jacka Kurskiego ze strony Krystyny Pawłowicz, która nigdy nie ukrywała swojej niechęci do dziennikarki.

- Pani K. Osica przerywa rozmówcy, insynuuje, kieruje rozmowę tak, aby uzyskać jakąkolwiek krytykę rządu lub ministrów PIS lub cień "kłótni" w obozie władzy. Jest tak zafiksowana przeciwko PIS, że nie potrafi tego opanować w swej "obiektywnej" rozmowie młócce - napisała posłanka na Twitterze.

 (fot. screen z Twittera)
((fot. screen z Twittera))
 (fot. Facebook)
((fot. Facebook))

Zobacz także: #dziejesienazywo: Agnieszka Odorowicz: ''Liczę na to, że media publiczne staną się publiczne''

d2juupt

Podziel się opinią

Share
d2juupt
d2juupt