Trwa ładowanie...
22-03-2016 08:03

Kamila Biedrzycka-Osica odeszła z TVP Info

Share
Kamila Biedrzycka-Osica odeszła z TVP InfoŹródło: Kadr z programu
d44hl0v

Zmian personalnych w Telewizji Polskiej ciąg dalszy. Kamila Biedrzycka-Osica, która z TVP Info związana była od stycznia 2012 roku, poinformowała, że odchodzi z Woronicza.

- Dziś zdecydowałam o odejściu z TVP Info. Bardzo dziękuję całemu zespołowi za świetnych kilka lat. Oraz Widzom - za wszystko. Do zobaczenia! - napisała na Twitterze.

Przypomnijmy, że Kamila Biedrzycka-Osica na początku kariery trafiła do Radia TOK FM. Później usłyszeć ją można było w RMF FM, gdzie zajmowała się tematyką społeczno-polityczną. Do listopada 2011 roku była reporterką sejmową w TVN24, a w styczniu 2012 roku dołączyła do zespołu TVP Info. 11 marca br. została odsunięta od prowadzenia "Gościa Poranka" (zastąpił ją wówczas Adrian Klarenbach).

d44hl0v

Niektórzy twierdzą, że rozstanie prezenterki ze stacją jest wynikiem nacisków na Jacka Kurskiego ze strony Krystyny Pawłowicz, która nigdy nie ukrywała swojej niechęci do dziennikarki.

- Pani K. Osica przerywa rozmówcy, insynuuje, kieruje rozmowę tak, aby uzyskać jakąkolwiek krytykę rządu lub ministrów PIS lub cień "kłótni" w obozie władzy. Jest tak zafiksowana przeciwko PIS, że nie potrafi tego opanować w swej "obiektywnej" rozmowie młócce - napisała posłanka na Twitterze.

(fot. screen z Twittera)
Źródło: (fot. screen z Twittera)
(fot. Facebook)
Źródło: (fot. Facebook)

Zobacz także: #dziejesienazywo: Agnieszka Odorowicz: ''Liczę na to, że media publiczne staną się publiczne''

d44hl0v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44hl0v
d44hl0v