Trwa ładowanie...
dlohmig

Kamil Nożyński nie mógł przywyknąć do sławy. "Życie mi się przemeblowało"

Kamil Nożyński zazwyczaj unika wywiadów i rozmów na temat swojego życia. Postanowił jednak uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć parę słów o przyzwyczajaniu się do sławy oraz byciu ojcem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dzięki serialowi HBO "Ślepnąc od świateł" Kamil Nożyński stał się bardzo popularny
Dzięki serialowi HBO "Ślepnąc od świateł" Kamil Nożyński stał się bardzo popularny (East News, Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER)
dlohmig

Kamil Nożyński nie mógł przywyknąć do sławy

Kamil Nożyński jest raperem. Występuje pod pseudonimem Saful w składzie Dixon37. Wkrótce powinien wydać solowy album. Jesienią 2018 roku zadebiutował przed kamerą w hitowym serialu HBO "Ślepnąc od świateł", gdzie zagrał główną rolę.

Występ ten całkowicie zmienił jego życie. Z miejsca stał się bardziej rozpoznawalną osobą. Nie mógł przyzwyczaić się do sławy. Opowiedział o tym w programie Klaudii Wiśniowskiej "Na tapecie" na antenie Superstacji.

dlohmig

- Życie rzeczywiście mi się przemeblowało, wywróciło do góry nogami. Na początku nie mogłem do tego przywyknąć zupełnie - mówił.

Choć od premiery "Ślepnąc od świateł" minęło kilka miesięcy, to Nożyński dalej promuje serial HBO. Wspomniał o sytuacji z Kołobrzeg Suspense Film Festival, gdzie ustawiła się do niego ogromna kolejka fanów. Ludzie chcieli zdobyć autograf gwiazdora, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i podpytać o kulisy pracy na planie zdjęciowym. - Ludzie mnie zaczepiają, proszą o autografy, komplementują, ale z czasem przyszło przyzwyczajenie i od tamtej chwili uważam, że jest to sympatyczne - powiedział.

ZOBACZ TEŻ: Kamil Nożynski z partnerką nie mogą oderwać się od papierosów

Kamil Nożyński jako "kochający, ale surowy ojciec"

Dużą tajemnicą było życie prywatne Nożyńskiego. Opowiedział w wywiadzie o tym, jakim jest ojcem oraz jak dzieci odebrały rosnącą popularność taty. - Jestem ojcem kochającym, ale bywam też czasem tatą surowym. Uważam, że dziecku należy pewnych rzeczy zakazywać, żeby wiedziało, że nie można robić wszystkiego i wejść ojcu na głowę. Ale przede wszystkim jestem ojcem bardzo kochającym swoje dzieci - zdradził.

dlohmig

Artysta ma dwóch synów. Szczególnie jego starszy próbuje zyskać na sławie ojca wśród swoich rówieśników, ale Nożyński patrzy na to z przymrużeniem oka. - Mój starszy syn jest typowym bajerantem i jak kogoś chce zagadać, to mówi, że jego tata jest sławny. Bajeruje. Jest świadomy tego, co się stało, ale ja staram się ten cały show-biznes zostawiać za drzwiami domu - wspomniał.

Cały serial "Ślepnąc od świateł" można obejrzeć na platformie HBO GO.

dlohmig

Podziel się opinią

Share
dlohmig
dlohmig