Trwa ładowanie...
Kamil Kuroczko: "Pasjonowało mnie aktorstwo. Grałem nawet Hamleta"

Kamil Kuroczko: "Pasjonowało mnie aktorstwo. Grałem nawet Hamleta"

Share
d20o3jw

Kamil Kuroczko twierdzi, że jako dziecko miał wiele marzeń związanych z wykonywanym w przyszłości zawodem. Większość tych planów była jednak krótkotrwała - jedno marzenie szybko zastępowało kolejne.

- Chciałem być lekarzem, strażakiem, kosmonautą, praktycznie wszystkie zawody po kolei przeleciałem, aczkolwiek muszę powiedzieć, że pasjonowało mnie też trochę aktorstwo i teatr - powiedział Kamil Kuroczko agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktorską pasję tancerz zaczął rozwijać w gimnazjum, a później kontynuował w liceum. Był wówczas członkiem kółek teatralnych i grywał w wystawianych przez nie spektaklach.

d20o3jw

- Grałem tam Hamleta Szekspira. Czasami nawet trafiałem na jakieś sztuki po angielsku, gdzie myślę, że sobie dobrze radziłem - pochwalił się.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Uczestnik programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami" twierdzi, że to właśnie element aktorstwa połączony ze sportem zachwycił go w tańcu. Jest przekonany, że poradziłby w sobie zawodzie aktora, zwłaszcza gdyby mógł połączyć te dwie pasje: aktorstwo i taniec. Taką możliwość otrzymał dzięki roli w musicalu "Bodo" w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza.

- Dostałem szansę, żeby grać w musicalu "Bodo" razem z Darkiem Kordkiem. Mam sceny, gdzie muszę zagrać rolę Witka i tańczę, więc to połączenie dla mnie jest bardzo fascynujące. Mam wszystko to, co kocham - dodał Kuroczko.

d20o3jw

Tancerz zapewnia jednak, że to taniec jest jego największą pasją i odgrywa największą rolę w jego życiu. Twierdzi, że doskonale czuje i lubi muzykę - towarzyszy mu ona od samego ranka. Zdarza mu się zatracić w tańcu także poza parkietem np. w czasie zakupów w sklepie.

- Wchodzę do sklepu, gdzie słyszę np. fajną muzykę i zaczynam między tymi regałami tańczyć. Ludzie zaczęli mnie trochę rozpoznawać, więc teraz trochę wstyd, wcześniej nie miałem takiego obciachu - podsumował.

Kamil Kuroczko to jeden z najbardziej lubianych uczestników programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". W ostatniej 5. edycji tanecznego show partnerował aktorce Joannie Opoździe - para odpadła z rywalizacji o Kryształową Kulę w czwartym odcinku show.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d20o3jw

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20o3jw
d20o3jw