Trwa ładowanie...
d3dg3t0

Kamil Durczok: żona dziennikarza o jego powrocie do telewizji

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamil Durczok: żona dziennikarza o jego powrocie do telewizji
(AKPA)
d3dg3t0

Żona Kamila Durczoka - Marianna Dufek-Durczok - w rozmowie z "Faktem" zdradza, że długa przerwa od pracy zdecydowanie posłużyła dziennikarzowi. W jej opinii, odcięcie się od politycznego i medialnego zgiełku pozwoliło mu spojrzeć na niektóre rzeczy z dystansu.

- Mąż wraca z dużym kapitałem. Myślę, że jego świeże spojrzenie będzie interesujące dla widza - powiedziała w wywiadzie udzielonemu tabloidowi.

Kamil Durczok od października br. poprowadzi program publicystyczny w Polsat News. W nowym formacie dziennikarz będzie rozmawiać z politykami i ekspertami o różnych bieżących wydarzeniach. Zdaniem Marianny Dufek-Durczok, taki styl programu bardzo odpowiada jej mężowi. Dziennikarka cieszy się także z tego, że nowy pracodawca nie będzie mieć jej męża na wyłączność.

d3dg3t0

Przypomnijmy, że Kamil Durczok nie pracuje w telewizji od marca 2015 roku. Wówczas medialnym środowiskiem wstrząsnęła informacja o rzekomym mobbingu stosowanym przez dziennikarza. Zaraz po tym pojawiły się doniesienia o molestowaniu seksualnym oraz o incydencie w jednym z mokotowskich apartamentowców. W związku z aferą Kamil Durczok został zwolniony z TVN i przez półtora roku niemal nie udzielał się publicznie. Oprócz nawiązania współpracy z telewizją Polsat, dziennikarz planuje otwarcie na Śląsku internetowego serwisu informacyjnego.

Tutaj możecie sprawdzić aktualny program telewizyjny

Zobacz także: Kamil Durczok w sądzie

d3dg3t0

Podziel się opinią

Share
d3dg3t0
d3dg3t0