Trwa ładowanie...

Kamil Durczok znów jest "do wzięcia". Była żona dziennikarza cieszy się z rozwodu!

Jeszcze w połowie zeszłego roku mówiono o tym, że dziennikarz i jego żona pokonali kryzys w związku. Okazuje się jednak, że prawda była inna. Para jest już po rozwodzie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kamil Durczok znów jest "do wzięcia". Była żona dziennikarza cieszy się z rozwodu!Źródło: AKPA
d5jakst
d5jakst

Małżeństwo Kamila Durczoka i Marianny Dufek-Durczok trwało przez 20 lat. W tym czasie partnerzy wspólnie radzili sobie z codziennymi problemami, wychowali syna. Gdy Durczok jako szef "Faktów" TVN-u odpowiadał na oskarżenia w sprawie molestowania pracownic, jego żona trwała przy nim, broniąc go przed atakami. Małżonkowie wspólnie uczestniczyli w rozprawach. A jednak postanowili się rozstać. Dufek wydaje się nie żałować decyzji.

- Syn jest dorosły. Teraz mój czas jest już wyłącznie moją własnością. Cieszę się z tego w gronie moich przyjaciół, którzy wspierali mnie przez ostatnich wiele lat. Dostaję od nich dużo dobrej energii, może to widać - stwierdziła w rozmowie z "Faktem".

Durczokowie rozwiedli się kilka dni temu w Katowicach. Jak donosi "Fakt" para chciała zrobić to bez kłótni, awantur czy sądowych przepychanek. Udało się. Kamil Durczok znów jest więc "do wzięcia".

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d5jakst
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5jakst