Trwa ładowanie...
d25lhq2

Kamil Durczok znów jest "do wzięcia". Była żona dziennikarza cieszy się z rozwodu!

Jeszcze w połowie zeszłego roku mówiono o tym, że dziennikarz i jego żona pokonali kryzys w związku. Okazuje się jednak, że prawda była inna. Para jest już po rozwodzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamil Durczok, Marianna Durczok
Kamil Durczok, Marianna Durczok (AKPA)
d25lhq2

Małżeństwo Kamila Durczoka i Marianny Dufek-Durczok trwało przez 20 lat. W tym czasie partnerzy wspólnie radzili sobie z codziennymi problemami, wychowali syna. Gdy Durczok jako szef "Faktów" TVN-u odpowiadał na oskarżenia w sprawie molestowania pracownic, jego żona trwała przy nim, broniąc go przed atakami. Małżonkowie wspólnie uczestniczyli w rozprawach. A jednak postanowili się rozstać. Dufek wydaje się nie żałować decyzji.

- Syn jest dorosły. Teraz mój czas jest już wyłącznie moją własnością. Cieszę się z tego w gronie moich przyjaciół, którzy wspierali mnie przez ostatnich wiele lat. Dostaję od nich dużo dobrej energii, może to widać - stwierdziła w rozmowie z "Faktem".

Durczokowie rozwiedli się kilka dni temu w Katowicach. Jak donosi "Fakt" para chciała zrobić to bez kłótni, awantur czy sądowych przepychanek. Udało się. Kamil Durczok znów jest więc "do wzięcia".

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d25lhq2

Podziel się opinią

Share

d25lhq2

d25lhq2