Trwa ładowanie...
dj81nsl

Kamil Durczok wraca do telewizji. Poprowadzi program w Polsat News

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamil Durczok wraca do telewizji. Poprowadzi program w Polsat News
(AKPA)
dj81nsl

To już pewne. Kamil Durczok już od października poprowadzi nowy cotygodniowy program na antenie Polsat News. Emisja planowała jest na czwartki o godz. 20.00 (tutaj możecie sprawdzić aktualny program telewizyjny). Prezenter będzie dyskutować z politykami i ekspertami na temat bieżących tematów i wydarzeń. Informację te potwierdził sam Durczok:

 (fot. screen z Twittera)
((fot. screen z Twittera))

Informacja o powrocie Durczoka do mediów jest o tyle zaskakująca, że po tym, gdy w marcu ubiegłego roku rozstał się ze stacją TVN w atmosferze skandalu, wycofał się z życia publicznego. Przypomnijmy, że medialna afera wybuchła po publikacjach, w których zarzucono dziennikarzowi mobbing pracowników, a także przebywanie w mieszkaniu znajomej, w którym znaleziono treści pornograficzne i biały proszek. W maju zapadł wyrok w pierwszym procesie między Kamilem Durczokiem a byłymi dziennikarzami "Wprost" i wydawcą tygodnika. Sąd nakazał im przeprosić dziennikarza i zapłacić mu 500 tys. zł odszkodowania. Warto również dodać, że po rozstaniu z TVN prezentera obowiązywał 1,5-roczny zakaz konkurencji, który kończy się we wrześniu br.

dj81nsl

- Kamil Durczok jest profesjonalistą z dużym doświadczeniem dziennikarskim. Zdajemy sobie sprawę, że ostatnio dotyczyły go pewne kontrowersje, ale po rozmowach z nim i przeanalizowaniu całej sprawy doszliśmy do wniosku, że nie przeszkadza to, żeby prowadził program publicystyczny - podsumował Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

Zobacz także: Kamil Durczok w sądzie

dj81nsl

Podziel się opinią

Share
dj81nsl
dj81nsl