Trwa ładowanie...

Kamil Durczok ostro komentuje na Twitterze roast Wojewódzkiego

Share
Kamil Durczok ostro komentuje na Twitterze roast WojewódzkiegoŹródło: AKPA
dfi2aub

Roast (z ang., w wolnym tłumaczeniu przypiekanie, dopiekanie) Wojewódzkiego to z pewnością wydarzenie medialne, które będzie długo komentowane. Założeniem show było wywlekanie i wyśmiewanie wszelkich plotek, wad i tajemnic dotyczących "roastowanego" w formie zabawnych skeczy i wystąpień stand-uperów. Nie wszystko jednak poszło zgodnie z podręcznikowym scenariuszem. Zaproszeni goście: Anna Dereszowska, Dawid Podsiadło i Piotr Kędzierski, a także popularni polscy stand-uperzy: Antoni Syrek-Dąbrowski, Cezary Jurkiewicz, Michał Kempa, Sebastian Rejent oraz Abelard Giza wyśmiewali nie tylko Wojewódzkiego, ale i siebie nawzajem, a nawet tych, których nie było w studiu. I chociaż program miał wydźwięk satyryczny, po jego emisji pozostał niesmak.

-_ Mam wrażenie, że Wojewódzki był w tym wszystkim oszczędzony, a oni między sobą wylewali kubły pomyj_ - mówi o show Karolina Korwin-Piotrowska.

Dużo bardziej krytyczne zdanie ma o programie Kamil Durczok. Choć znacznie wycofał się z życia publicznego, aktywnie komentuje polityczną i medialną rzeczywistość na swoich profilach społecznościowych. Roast Wojewódzkiego podsumował na oficjalnym profilu na Twitterze nie przebierając w słowach.

(fot. Twitter)
Źródło: (fot. Twitter)

Zgadzacie się z tą krytyką?

Zobacz także: Karolina Korwin-Piotrowska o "Roast Kuby Wojewódzkiego"

dfi2aub
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfi2aub
dfi2aub