Kamil Durczok ostro komentuje na Twitterze roast Wojewódzkiego

Kamil Durczok ostro komentuje na Twitterze roast Wojewódzkiego
Źródło zdjęć: © AKPA

18.02.2016 12:33, aktual.: 18.02.2016 13:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Roast (z ang., w wolnym tłumaczeniu przypiekanie, dopiekanie) Wojewódzkiego to z pewnością wydarzenie medialne, które będzie długo komentowane. Założeniem show było wywlekanie i wyśmiewanie wszelkich plotek, wad i tajemnic dotyczących "roastowanego" w formie zabawnych skeczy i wystąpień stand-uperów. Nie wszystko jednak poszło zgodnie z podręcznikowym scenariuszem. Zaproszeni goście: Anna Dereszowska, Dawid Podsiadło i Piotr Kędzierski, a także popularni polscy stand-uperzy: Antoni Syrek-Dąbrowski, Cezary Jurkiewicz, Michał Kempa, Sebastian Rejent oraz Abelard Giza wyśmiewali nie tylko Wojewódzkiego, ale i siebie nawzajem, a nawet tych, których nie było w studiu. I chociaż program miał wydźwięk satyryczny, po jego emisji pozostał niesmak.

-_ Mam wrażenie, że Wojewódzki był w tym wszystkim oszczędzony, a oni między sobą wylewali kubły pomyj_ - mówi o show Karolina Korwin-Piotrowska.

Dużo bardziej krytyczne zdanie ma o programie Kamil Durczok. Choć znacznie wycofał się z życia publicznego, aktywnie komentuje polityczną i medialną rzeczywistość na swoich profilach społecznościowych. Roast Wojewódzkiego podsumował na oficjalnym profilu na Twitterze nie przebierając w słowach.

Obraz
© (fot. Twitter)

Zgadzacie się z tą krytyką?

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także