Trwa ładowanie...
kamil bednarek

Kamil Bednarek przebił wszystkich. Co za występ podczas kolędowania!

Koncert kolęd to już w Polsacie ważna tradycja. W tym roku zaproszono do wyjątkowego występu m.in. Roksanę Węgiel, Justynę Steczkowską i Kamila Bednarka. Kamil powinien poczytać teraz komentarze!

Share
Kamil Bednarek przebił wszystkich. Co za występ podczas kolędowania!
Źródło: Facebook.com
dqc0e0s

W Wigilię widzowie mogli obejrzeć koncert "Wielkie kolędowanie z Polsatem". Nagrano go nieco wcześniej w zabytkowym kościele pokamedulskim w Warszawie. Polsat zaprosił plejadę gwiazd. Była Edyta Bartosiewicz, Irena Santor, Justyna Steczkowska, bracia Golec, Krzysztof Cugowski, Roksana Węgiel.

Część występów Polsat udostępnił u siebie na Facebooku. Wideo, które cieszy się największą popularnością, to występ Kamila Bednarka. Muzyk zaśpiewał "Gore gwiazda Jezusowi". Zdecydowanie wyróżnił się na tle innych gwiazd.

Kamil rozbudził nieco publikę zgromadzoną w kościele. Jego kolęda była zdecydowanie najżywsza i najradośniejsza, a Bednarek, chcąc być nieco bliżej gości koncertu, wyszedł między ławy.

Zaledwie w kilka godzin po występie pod filmikiem można zobaczyć ponad 2 tys. reakcji. Jest i kilkadziesiąt komentarzy.

dqc0e0s

Czytamy, że przeważająca większość internautów jest zachwycona występem Bednarka.

"Tak się powinno śpiewać kolędy", "Przepięknie", "Rewelacja, Kamil", "Będę co roku to sobie puszczać" - piszą użytkownicy. Podzielacie ich opinię?

Dla Kamila taki występ to wybawienie od wizerunkowych kłopotów. Przypomnijmy, że ostatnio głośno było o finałowym odcinku "The Voice". Kamilowi nie spodobało się to, kto doszedł do finału i nie omieszkał o tym powiedzieć przy włączonych kamerach. Pojawiły się komentarze oburzonych internautów, że Bednarek był "pod wpływem".

Teraz widać, że Kamil - mimo nie najlepszej prasy po finale "The Voice" - nie stracił zaufania fanów.

dqc0e0s

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqc0e0s
dqc0e0s