Trwa ładowanie...
kamil bednarek

Kamil Bednarek przebił wszystkich. Co za występ podczas kolędowania!

Koncert kolęd to już w Polsacie ważna tradycja. W tym roku zaproszono do wyjątkowego występu m.in. Roksanę Węgiel, Justynę Steczkowską i Kamila Bednarka. Kamil powinien poczytać teraz komentarze!

Share
Kamil Bednarek przebił wszystkich. Co za występ podczas kolędowania!
Źródło: Facebook.com
d2b8dx7

W Wigilię widzowie mogli obejrzeć koncert "Wielkie kolędowanie z Polsatem". Nagrano go nieco wcześniej w zabytkowym kościele pokamedulskim w Warszawie. Polsat zaprosił plejadę gwiazd. Była Edyta Bartosiewicz, Irena Santor, Justyna Steczkowska, bracia Golec, Krzysztof Cugowski, Roksana Węgiel.

Część występów Polsat udostępnił u siebie na Facebooku. Wideo, które cieszy się największą popularnością, to występ Kamila Bednarka. Muzyk zaśpiewał "Gore gwiazda Jezusowi". Zdecydowanie wyróżnił się na tle innych gwiazd.

d2b8dx7

Kamil rozbudził nieco publikę zgromadzoną w kościele. Jego kolęda była zdecydowanie najżywsza i najradośniejsza, a Bednarek, chcąc być nieco bliżej gości koncertu, wyszedł między ławy.

Zaledwie w kilka godzin po występie pod filmikiem można zobaczyć ponad 2 tys. reakcji. Jest i kilkadziesiąt komentarzy.

Czytamy, że przeważająca większość internautów jest zachwycona występem Bednarka.

d2b8dx7

"Tak się powinno śpiewać kolędy", "Przepięknie", "Rewelacja, Kamil", "Będę co roku to sobie puszczać" - piszą użytkownicy. Podzielacie ich opinię?

Dla Kamila taki występ to wybawienie od wizerunkowych kłopotów. Przypomnijmy, że ostatnio głośno było o finałowym odcinku "The Voice". Kamilowi nie spodobało się to, kto doszedł do finału i nie omieszkał o tym powiedzieć przy włączonych kamerach. Pojawiły się komentarze oburzonych internautów, że Bednarek był "pod wpływem".

Teraz widać, że Kamil - mimo nie najlepszej prasy po finale "The Voice" - nie stracił zaufania fanów.

d2b8dx7

Podziel się opinią

Share
d2b8dx7
d2b8dx7