Trwa ładowanie...
d27nr49

Kamil Bednarek nowym jurorem "The Voice of Poland"

Kamil Bednarek został wybrany nowym jurorem muzycznego talent show Telewizji Polskiej "The Voice of Poland". Na razie nie wiadomo, kogo z jury miałby zastąpić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamil Bednarek jurorem dziesiątej edycji "The Voice of Poland"
Kamil Bednarek jurorem dziesiątej edycji "The Voice of Poland" (East News)
d27nr49

Kamil Bednarek w "The Voice of Poland"

Kamil Bednarek znajdzie się w gronie jurorów dziesiątej edycji programu "The Voice of Poland". Doniesienia potwierdził jego menadżer. Jednak nie wiadomo, kogo z dotychczasowych członków jury miałby zastąpić. W skład jurorów dziewiątej edycji show wchodzili Michał Szpak, Piotr Cugowski, Patrycja Markowska i Grzegorz Hyży.

Kamil Bednarek to obecnie jeden z czołowych polskich artystów muzyki reggae. Szerszej publiczności dał się poznać dzięki występom z grupą Star Guard Muffin oraz w trzeciej edycji programu "Mam Talent", gdzie zajął drugie miejsce. Później prowadził m.in. zespół z Brzegu w programie “Bitwa na głosy” oraz powołał do życia band Bednarek, w skład którego wchodzili niektórzy członkowie poprzedniej kapeli. Wydał trzy albumy studyjne - największym sukcesem była płyta "Jestem…" z 2012 roku, która uzyskała status diamentowej.

d27nr49

Kilka dni temu Kamil Bednarek wydał singiel "Możemy więcej", przy którym współpracował z producentami Mateuszem "Matheo" Schmidtem i Kacprem "Claysteerem" Harabinem.

Nowa edycja "The Voice of Poland" już we wrześniu w TVP.

d27nr49

Podziel się opinią

Share

d27nr49

d27nr49