Trwa ładowanie...

Kamil Bednarek nowym jurorem "The Voice of Poland"

Kamil Bednarek został wybrany nowym jurorem muzycznego talent show Telewizji Polskiej "The Voice of Poland". Na razie nie wiadomo, kogo z jury miałby zastąpić.

Kamil Bednarek nowym jurorem "The Voice of Poland"Źródło: East News
d3mmwsa
d3mmwsa

Kamil Bednarek w "The Voice of Poland"

Kamil Bednarek znajdzie się w gronie jurorów dziesiątej edycji programu "The Voice of Poland". Doniesienia potwierdził jego menadżer. Jednak nie wiadomo, kogo z dotychczasowych członków jury miałby zastąpić. W skład jurorów dziewiątej edycji show wchodzili Michał Szpak, Piotr Cugowski, Patrycja Markowska i Grzegorz Hyży.

Kamil Bednarek to obecnie jeden z czołowych polskich artystów muzyki reggae. Szerszej publiczności dał się poznać dzięki występom z grupą Star Guard Muffin oraz w trzeciej edycji programu "Mam Talent", gdzie zajął drugie miejsce. Później prowadził m.in. zespół z Brzegu w programie “Bitwa na głosy” oraz powołał do życia band Bednarek, w skład którego wchodzili niektórzy członkowie poprzedniej kapeli. Wydał trzy albumy studyjne - największym sukcesem była płyta "Jestem…" z 2012 roku, która uzyskała status diamentowej.

Kilka dni temu Kamil Bednarek wydał singiel "Możemy więcej", przy którym współpracował z producentami Mateuszem "Matheo" Schmidtem i Kacprem "Claysteerem" Harabinem.

Nowa edycja "The Voice of Poland" już we wrześniu w TVP.

d3mmwsa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mmwsa