Trwa ładowanie...
d4leh9x

Kalczyńska i Kuźniar: nowa para w "Dzień Dobry TVN"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kalczyńska i Kuźniar: nowa para w "Dzień Dobry TVN"
(AKPA)
d4leh9x

Nowa ramówka macierzystej stacji to nowe wyzwania dla jej pracowników. Nieoczekiwanie Jarosław Kuźniar, którego wszyscy dobrze kojarzą z komentowaniem wydarzeń politycznych w TVN24, przeszedł do telewizji śniadaniowej. Zajął miejsce Roberta Kantereita, który z kolei z wygodnej kanapy przenosi się do studia, gdzie do tej pory pracował Kuźniar.

Ta zamiana miejsc nawet jeśli nie spodobała się zainteresowanym, nie wywołała ich negatywnych komentarzy. Jak wiadomo, zmiany zawodowe są dobre. Tak komentuje sprawę Anna Kalczyńska, z którą Kuźniar będzie współprowadził program poranny. Dawna partnerka Kantereita gratuluje koledze sukcesu - wynika z tego, że przejście do TVN24 to awans.

d4leh9x

Dziennikarka zanim trafiła do telewizji śniadaniowej, a konkretnie "Dzień dobry TVN" również działała w TVN24. Transfer był jej na rękę głównie ze względu na dzieci. Jak mówiła "Superexpressowi": Mam dla dzieci więcej czasu. Kończę program o godz. 11, w domu jestem już w południe. 38-latka jest mamą trójki - Jasia, Hani i Krysi.

Kuźniar również ma małe dziecko, dwuletnią córeczkę. Może i dla niego przenosiny okażą się zbawienne. Ciekawe tylko czy osoba, która zwykle rano omawiała sprawy wagi państwowej, odnajdzie się w zupełnie innym repertuarze tematów.

Obejrzyjcie wywiad z Kalczyńską, by sprawdzić, co ona uważa o nowym partnerze.

 (fot. AKPA)
((fot. AKPA))
d4leh9x

Podziel się opinią

Share
d4leh9x
d4leh9x