Trwa ładowanie...

Kałamaga pomaga zalanej szkole

Kałamaga pomaga zalanej szkoleŹródło: AKPA
d1iajci
d1iajci

[

]( http://www.fakt.pl )

Mariusz Kałamaga (29 l.) pokazał, że ma nie tylko poczucie humoru, ale i dobre serce. Razem z kolegami pomaga powodzianom.

Wraz z kolegami z kabaretu Łowcy.B pomagają w zbieraniu pieniędzy na remont zalanej podczas powodzi szkoły podstawowej w Jaśle. Dzięki zebranym pieniądzom, dzieci będą mogły wreszcie wrócić do szkoły.

d1iajci

Choć rok szkolny zaczął się 1 września, dzieciaki z Jasła ciągle nie mogą uczyć się w swej szkole. Nie została ona jeszcze wyremontowana po powodzi. Teraz m. in. dzięki Mariuszowi Kałamadze szybko może się to zmienić.

– Zbieramy pieniądze na remont szkoły podstawowej nr 3 w Jaśle, ponieważ dzieci nie mogą rozpocząć edukacji – mówi Faktowi kabareciarz. Kałamaga na stronie Allegro wystawia na licytację rzeczy związane ze swym kabaretem.

– Jedna osoba może wylicytować wspólny występ razem z nami na scenie i zagra na eko-instrumentach – dodaje. Do końca licytacji został jeszcze dzień. – Mam nadzieję, że zbierzemy wystarczającą kwotę na remont. Jak na razie mamy 3 300 zł – kończy Kałamaga.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Kochanek został aktorem

d1iajci
d1iajci
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1iajci