"Kaja Godek znana jest z walki" – znamy odpowiedź na pytanie z teleturnieju "Milionerzy"

"Kaja Godek znana jest z walki" – znamy odpowiedź na pytanie z teleturnieju "Milionerzy"
Źródło zdjęć: © PAP

07.03.2019 21:34, aktual.: 08.03.2019 14:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Kaja Godek znana jest z walki" – takie pytanie w czwartek usłyszał jeden z uczestników programu "Milionerzy". Sprawdzamy, jaka była prawidłowa odpowiedź.

"Kaja Godek znana jest z walki" – "Milionerzy" odpowiedź

W czwartek w programie "Milionerzy" padło następujące pytanie: "Kaja Godek znana jest z walki":

A: o niepodległość Śląska
B: o likwidację Senatu RP
C: o zakaz polowań na bażanty
D: o całkowity zakaz aborcji

Aby zdobyć 40 000 zł w czwartkowym odcinku teleturnieju "Milionerzy", należało wybrać odpowiedź "D" - o całkowity zakaz aborcji.

Uczestnik niestety nie znał odpowiedzi na zadane pytanie. Skorzystał z koła ratunkowego "pół na pół". Pozostały dwie odpowiedzi "A" oraz "D". Jednak uzyskana podpowiedź nie była wystarczająca i skorzystał z "pytania do publiczności". Osoby zebrane w studiu w większości wskazały na odpowiedź "D" - o całkowity zakaz aborcji (69%, "A" - 31%). Uczestnik zaufał publiczności i był to dobra decyzja.

"Kaja Godek znana jest z walki" – "Milionerzy"

Kaja Urszula Godek to polska działaczka pro-life. Pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej "Stop Aborcji" oraz "Zatrzymaj Aborcję", a także członek Zarządu Fundacji Życie i Rodzina.

"Milionerzy" – zasady

"Milionerzy" to teleturniej, w którym uczestnik ma szansę wygrać milion złotych. Aby tego dokonać, musi udzielić prawidłowej odpowiedzi na 12 pytań. W trakcie zabawy gracz pnie się po drabince, której szczeblami są konkretne nagrody pieniężne. Na drodze do miliona uczestnik ma szansę zdobyć dwie nagrody gwarantowane – jest to 1000 zł oraz 40 000 zł.

Uczestnik programu "Milionerzy" nie jest zdany tylko na siebie. Podczas zabawy może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Do jego dyspozycji jest "telefon do przyjaciela", czyli możliwość konsultacji odpowiedzi z wcześniej wyznaczoną osobą. Wariant "pół na pół" usuwa z listy dwie niewłaściwe odpowiedzi. Ostatnim kołem ratunkowym w teleturnieju "Milionerzy" jest "pytanie do publiczności". W tym przypadku osoby zgromadzone w studio udzielają odpowiedzi na pytanie zadane uczestnikowi.

"Milionerzy" – nowe odcinki

"Milionerzy" emitowani są od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 na antenie TVN. Program można obejrzeć również na stronie player.pl, a także za pomocą Pilota WP.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także