Trwa ładowanie...

Kaczorowska zadrwiła z Maślaka, a on nie został jej dłużny

Kaczorowska zadrwiła z Maślaka, a on nie został jej dłużnyŹródło: AKPA
d1n11b4
d1n11b4

Gdy Agnieszka Kaczorowska pląsała po parkiecie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" z Rafałem Maślakiem, pojawiły się spekulacje, jakoby tych dwoje miało się ku sobie. Każde kolejne opublikowane w sieci zdjęcie pary podsycało plotki o ich romansie, a wszystkie namiętne występy w programie niemal od razu wywoływały burzę domysłów. Część widzów była nawet przekonana, że Kaczorowska i Maślak tworzą duet nie tylko w show, ale przede wszystkich w życiu prywatnym. Niestety, musimy was rozczarować. Agnieszka i Rafał są szczęśliwie zakochani, ale... w swoich partnerach. Mało tego, właśnie wyszło na jaw, że oboje raczej za sobą nie przepadają i dzieli ich tylko krok od wkroczenia na wojenną ścieżkę.

Wszystko zaczęło się, gdy serialowa Bożenka zdementowała w programie Kuby Wojewódzkiego plotki o romansie z misterem. Stwierdziła, że Maślak nigdy jej nie pociągał, ponieważ umięśniona sylwetka nie zawróci jej w głowie tak, jak inteligencja i dojrzałość mężczyzny. Później, na łamach tygodnika "Twoje Imperium", ponownie dolała oliwy do ognia, mówiąc:

- Na superprzystojnego mężczyznę z umięśnioną klatą mogę popatrzeć przez chwilę i... mam dość. Mnie porywa inteligencja, piękny mózg. Mój partner jest inteligentny. To niezwykły człowiek, o ogromnym potencjale. Jest współtwórcą jednego z filmów nominowanych do Oscara. Mamy mnóstwo wspólnych zainteresowań - kino, teatr, rozwój osobisty, świadome życie. Uwielbiam prowadzić z nim długie rozmowy.

Wypowiedź Agnieszki najwyraźniej zabolała Maślaka, bowiem na jego odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Mister Polski błyskawicznie zareagował na słowa serialowej Bożenki, nie zostawiając na niej suchej nitki. Mimo że w jego poście na Facebooku ani razu nie padło imię i nazwisko aktorki, można łatwo wywnioskować, do kogo skierował swoje przemyślenia.

d1n11b4

- PRÓŻNY JEST TEN ŚWIAT... "GWIAZD". Dziś na dzień dobry taka krótka refleksja. Czytając czasami wypowiedzi ,,aktorek" jednej roli i słuchając wypowiedzi w popularnym talk show, można co najwyżej się uśmiechnąć, wiedząc jak jest naprawdę. Inteligentne kobiety szukają w mężczyźnie pięknego umysłu, infantylne i uważające się za intelektualistki, jedynie "pięknego mózgu" i romansu na siłę. Kiedy facet nie wykazuje zainteresowania, od razu znajdują wytłumaczenie i przerzucają się na... starszych lub zamożniejszych. Jak dobrze, że od dawna jestem w udanym związku, z daleka, od tego zepsutego do szpiku kości, świata. Nie jestem zmuszony, w desperacji, szukać partnerki w kręgach szołbiznesowych. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jaki to daje komfort psychiczny. PS. Życie uczy, że w stosunku do pewnego typu kobiet, nie warto być dżentelmenem. Lepiej "umyć rączki" i trzymać się od takich z daleka - napisał (zachowano oryginalną pisownię).

Czy to oznacza, że Maślak odrzucił zaloty Kaczorowskiej? Jak aktorka zareaguje na te słowa?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d1n11b4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1n11b4