Trwa ładowanie...
16-09-2014 13:30

Kaczorowska: Dobre poznanie się tancerzy pomaga wyrazić emocje w tańcu

Share
d1vdr79

Tancerka odniosła się w ten sposób do medialnych plotek o romansie z Rafałem Maślakiem, czyli swoim partnerem z programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Para pokazała się razem na imprezie Elite Model Look. Oboje twierdzą, że wspólne bywanie to dla nich rodzaj treningu.

O romansie Agnieszki Kaczorowskiej i Rafała Maślaka media zaczęły wspominać już w połowie sierpnia. Fotoreporterom udało się przyłapać parę na czułym pożegnaniu po treningu. Agnieszka Kaczorowska nie potwierdza jednak tych plotek, a Rafał Maślak przyznaje, że ze swoją taneczną partnerką świetnie się dogaduje.

- Dobrze nas dobrano, bo mogło być też tak, że po prostu przychodzę na trening, robimy swoje, idę do domu i nic poza tym. Ale Agnieszka jest bardzo fajną dziewczyną, więc super mi się nie tylko z nią tańczy, lecz także rozmawia, kiedy mamy przerwy - mówi Rafał Maślak w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

d1vdr79

Ostatnio para pokazała się wspólnie na imprezie Elite Model Look. Rafał Maślak twierdzi, że wyjście to było formą treningu. Zdaniem Mistera Polski para musi się dobrze poznać, aby wyrazić w tańcu niezbędne emocje.

- My się nieustannie poznajemy, to jest niezbędne, potem wykorzystujemy te relacje w różnych tańcach. Przed nami była rumba, więc potrzebowaliśmy pobyć trochę razem - mówi Agnieszka Kaczorowska.

W ostatnim odcinku para zatańczyła niezwykle zmysłową rumbę, która zachwyciła publiczność zgromadzoną w studio i telewidzów. Mniejszy entuzjazm okazali sędziowie, którzy przyznali Kaczorowskiej i Maślakowi tylko 23 punkty. Jurorzy uznali, że to Agnieszka Kaczorowska prowadziła w tym tańcu. Najprzystojniejszy Polak przyznaje, że był tym występem bardzo stremowany. W najbliższym odcinku para zatańczy sambę.

d1vdr79
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vdr79