Ależ on się zmienił! Kacperek z serialu TVP ma już 17 lat

Mateusz Pawłowski grał Kacpra w serialu "Rodzinka.pl". Jak teraz wygląda?
Mateusz Pawłowski grał Kacpra w serialu "Rodzinka.pl". Jak teraz wygląda?
Źródło zdjęć: © AKPA |

01.08.2021 14:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wszyscy fani serialu "Rodzinka.pl" dobrze go kojarzą. Mateusz Pawłowski, który w tasiemcu wcielał się w rezolutnego Kacpra, najmłodszego z trzech braci, jest już nastolatkiem. Jak wygląda?

Wymądrzał się, ale i tak wszyscy go uwielbiali. Mateusz Pawłowski, serialowy Kacper, podbijał serca fanów, grając w "Rodzince.pl" od 2011 r. Gdy produkcja wystartowała, miał tylko 7 lat. Teraz jest wyrośniętym 17-latkiem. Widzowie śledzili perypetie jego bohatera, przy okazji obserwując, jak aktor dorasta. Na ich oczach przemienił się ze szczerbatego kilkulatka w nastoletniego chłopaka.

Nagrywanie "Rodzinki.pl" skończyło się w 2020 r. Wtedy Mateusz zniknął z mediów i show-biznesu. Pandemia nie ułatwiła mu powrotu na ekrany. Ale Pawłowski nie zamierza rezygnować z pracy aktorskiej.

Być może nastolatek pojawi się w nowym projekcie. Na instagramowym koncie Antka Smykiewicza pojawiło się zdjęcie, które za tym przemawia. "Takich dwóch jak nas trzech, to ani jednego takiego tu nie ma" - czytamy.

Pawłowski jest już młodym mężczyzną, ale wciąż można w nim rozpoznać uroczego Kacperka. Nadal ma szeroki uśmiech i burzę loków na głowie.

Chłopak nie jest zbyt aktywny w mediach społecznościowych, ale i tak śledzi go ponad 70 tys. internautów.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (58)
Zobacz także