WP

Kacper Kuszewski komentuje odejście z "M jak miłość"

- Po osiemnastu latach rozstaję się z serialem "M jak miłość" i postacią Marka Mostowiaka - napisał aktor w długim oświadczeniu na Facebooku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Jestem za to wszystko losowi bardzo wdzięczny, ale nawet najpiękniejsze historie trzeba kiedyś zakończyć"
"Jestem za to wszystko losowi bardzo wdzięczny, ale nawet najpiękniejsze historie trzeba kiedyś zakończyć" (East News)
WP

W czwartek pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że Kacper Kuszewski odchodzi z serialu "M jak miłość". W rozmowie z dziennikarzami aktor unikał jednak podania konkretnego powodu, ale też skomentowania doniesień. Nie ma już jednak wątpliwości, że po 18 latach żegna się z serialem i rolą Marka, która zapewniła mu popularność.

"To była trudna decyzja i długo do niej dojrzewałem. Byłem przecież związany z serialem od pierwszego dnia zdjęciowego, niemal od początku mojej zawodowej drogi. Miałem tu możliwość grać u boku wspaniałych aktorów, od których uczyłem się aktorskiego rzemiosła, oraz pracować ze wspaniałą ekipą filmową, dzięki której poznałem wszystkie tajniki planu filmowego i pracy przed kamerą. Miałem szczęście być jednym z bohaterów historii, którą pokochała cała Polska. Sukces "M jak miłość" to ewenement na skalę światową, tyle milionów widzów przez wszystkie te lata, rekordy oglądalności i niezmiennie najchętniej oglądany serial w polskiej telewizji. Wiem, że sympatia widzów zostanie ze mną na zawsze" - czytamy.

WP

Zobacz też: "Widzowie kojarzą mnie z jedną rolą, to przeszkadza!"

Dodał też: "Jestem za to wszystko losowi bardzo wdzięczny, ale nawet najpiękniejsze historie trzeba kiedyś zakończyć i ruszyć dalej, po nowe doświadczenia. Największa frajda w zawodzie aktora to wcielanie się w coraz to inne postacie, odkrywanie w sobie nowych barw i możliwości i dowiadywanie się w ten sposób czegoś nowego o życiu, o ludziach i o sobie samym. Mam nadzieję, że przede mną jeszcze wiele ciekawych ról i aktorskich wyzwań. I bardzo liczę na to, że będziecie Państwo nadal mi kibicować".

Przyznał, że przez Marek Mostowiak nie zniknie od razu z serialu. "Po wakacjach jeszcze przez kilka tygodni będzie pojawiał się w Waszych domach. A historia naszej serialowej rodziny będzie toczyć się dalej, pojawią się nowe ciekawe wątki i być może... powrócą jakieś postaci z przeszłości, kto wie?" - napisał aktor.

WP

Podziękował szczególnie Dominice Kuźniak, z którą zagrał swoją ostatnią scenę. "Jestem wielkim szczęściarzem, że spotykam na mojej drodze takich ludzi jak ty. Lepszej serialowej żony nie mógłbym sobie wymarzyć. Uwielbiam z Tobą pracować i mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy przed kamerą lub na scenie" - dodał na koniec.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP