Trwa ładowanie...

Kabarety rządzą w Dolinie Charlotty

Najbliższe dni upłyną mieszkańcom Strzelinka pod znakiem dobrego humoru. W czwartek zaprezentują się młodzi kabareciarze, którzy zjechali z całej Polski, by szlifować swój warsztat w Dolinie Charlotty. W sobotę z kolei wystąpią ich starsi koledzy, dla których sztuka kabaretowa nie kryje już w sobie żadnych tajemnic.

Kabarety rządzą w Dolinie CharlottyŹródło: Materiały prasowe
d45u2so
d45u2so

W warsztatach kabaretowych zorganizowanych w Dolinie Charlotty biorą udział gwiazdy jutra, czyli najzdolniejsi obecnie na polskiej scenie kabaretowej młodzi satyrycy, wielokrotnie już nagradzani na festiwalach kabaretowych. Są to: Kabaret Weźrzesz, Kabaret A jak!, Szymon Łątkowski, Kabaret Trzecia Strona Medalu, Klub Szyderców Bis, Paulina Potocka, Kabaret Fifa Rafa, Kabaret Pod Napięciem, Kabaret Polefka, Antoni Gorgoń Grucha, Patryk Budkowski.

Warsztaty odbywają się pod czujnym okiem Władysława Sikory - legendarnego lidera Kabaretu Potem oraz Tomasza Nowaczyka z Kabaretu Czesuaf. Ukoronowaniem warsztatów będzie Swobodny Poligon Kabaretowy o godz. 20:00 w najbliższy czwartek.

Z kolei w sobotę o 19:00 odbędzie się "Ona i On - romantyczny kabareton". Na scenie swoje komiczne umiejętności zaprezentują twórcy takich przebojów, jak "Chiński fast food" czy "Tofik" czyli Kabaret Ani Mru Mru, z nowym programem "To się nadaje do kabaretu!" pojawi się Kabaret Smile, nie zabraknie jednego z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu Marcina Dańca. Wystąpią również: Kabaret Zachodni, Kabaret Chyba oraz Kabaret Jurki. Całość poprowadzi Mikołaj Cieślak (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Robert Motyka (Kabaret Paranienormalni). Będzie to nie lada gratka dla fanów sztuki kabaretowej, gdyż reżyserem całego wydarzenia będzie Beata Harasimowicz - reżyserka i scenarzystka wielu najważniejszych programów kabaretowych. Oprawę muzyczną zapewni Jarosław Barów Band - zespół stworzony przez koszalińskiego muzyka, kompozytora i aranżera, który od kilku lat prowadzi Teatr Muza Variete.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
edf Materiały prasowe
edf Źródło: Materiały prasowe
d45u2so
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45u2so