Kabaretowa Dolina Humoru: Ani Mru Mru, Neonówka, Smile, K2

Kabaretowa Dolina Humoru: Ani Mru Mru, Neonówka, Smile, K2
Źródło zdjęć: © AKPA

17.06.2015 12:55, aktual.: 17.06.2015 13:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jest to jedno ze sztandarowych wydarzeń, które na stałe wpisało się w kalendarium eventów Doliny Charlotty. Każdego roku podczas widowiska gromadzi się kilka tysięcy osób, nie tylko z regionu Pomorza, ale również z całej Polski. Impreza odbywa się w leśnym amfiteatrze w Dolinie Charlotty, który jest w stanie pomieścić 10-tysięczną widownię. Posiada on pełne zaplecze, umożliwiające wygodną i bezproblemową obsługę wydarzeń kulturalnych, odbywających się w sezonie letnim. Podczas imprez, przy amfiteatrze funkcjonuje letni bar grillowy.

W tym roku na scenie wystąpią utytułowane wieloma nagrodami grupy kabaretowe z całej Polski. Swoje komiczne umiejętności zaprezentują: twórcy takich przebojów jak „Chiński fast food” czy „Tofik” – Kabaret Ani Mru Mru, autorzy kultowego już skeczu „Niebo” – Kabaret Neonówka, przedstawiający życiowe absurdy - Kabaret Smile oraz poruszający kontrowersyjne tematy - Kabaret K2.

Zapraszamy serdecznie na wspaniałe wydarzenie, gdzie szereg inteligentnych skojarzeń i mnóstwo dowcipnych skeczów zapewnią wszystkim ubaw do łez.

Bilety do nabycia na:
biletyna.pl, biletynakabarety.pl, kabaretowebilety.pl
Ceny: bilet normalny 60zł, bilet grupowy (od 20 osób) 50zł

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także