Trwa ładowanie...
20-01-2016 14:22

Już wkrótce Charytatywny Bal Dziennikarzy

Już wkrótce Charytatywny Bal DziennikarzyŹródło: mat. prasowe
d45bven
d45bven

To jest bardzo szczególny i bardzo trudny czas dla środowiska dziennikarskiego. Mimo to, jak co roku, organizujemy Charytatywny Bal Dziennikarzy by być razem, solidarnie i wspólnie. By pokazać, że nasze środowisko się trzyma, że nie ulegamy. Zapraszamy dziennikarzy by byli z nami - powiedziała Katarzyna Kolenda-Zaleska, przewodnicząca Rady Fundacji.

Informacje na temat zakupu cegiełek uprawniających do udziału w Balu znaleźć można na stronie www.baldziennikarzy.org. Uzyskane w ten sposób środki oraz dochód z aukcji podczas Balu i licytacji prowadzonych na Charytatywni.allegro.pl przekazane zostaną na wsparcie dla chorych i potrzebujących pomocy dzieci. Aukcję na Balu poprowadzi prezes Desa-Unicum Juliusz Windorbski. Licytowane będą: kolacja z Krystyną Jandą, kolacja z Muńkiem Staszczykiem, lekcja jazdy konnej z Piotrem Kraśko, „Wiktor” Szymona Majewskiego, kurtka, w której Rafal Sonik wygrał Dakar, plakat z autografem profesora Bartoszewskiego, pióro Konrada Piaseckiego, które otrzymał wraz z nagrodą Grand Press 2015, piłka nożna przekazana przez Polsat z autografami zawodników polskiej reprezentacji oraz zdjęcie, które wygrało Viva! Photo Awards 2015.

Od 1998 roku Fundacja zebrała ponad 3 miliony złotych. Wśród placówek, którym pomogliśmy, są m.in.: Klinika Onkologii oraz Klinika Niemowlęca Instytutu „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka”, Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu, Towarzystwo Nasz Dom, domy dziecka, fundacje regionalne działające na rzecz wspierania rodzicielstwa zastępczego, a także dziesiątki innych szpitali oraz organizacji pożytku publicznego. To pokazuje, że nasza Fundacja, choć w nazwie ma słowo „Bal”, przede wszystkim zajmuje się konkretnym działaniem i pomaganiem- wyjaśnia Mateusz Hładki prezes Zarządu Fundacji.

W Balu uczestniczyć będą największe dziennikarskie sławy, a na scenie wystąpi zespół Pectus. Imprezę poprowadzą Grażyna Torbicka, Krzysztof Ibisz i Marcin Prokop.

d45bven
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45bven