Trwa ładowanie...
netflix
06-11-2017 16:49

Już niedługo drugi sezon hitowego "The Crown". Netflix pokazał zwiastun!

Tym razem targana konfliktami brytyjska rodzina królewska będzie musiała zmierzyć się z własną przeszłością, aby odnaleźć dla siebie miejsce w szybko zmieniającym się świecie. Pierwszy sezon serialu okazał się ogromnym sukcesem, czy teraz będzie podobnie?

Już niedługo drugi sezon hitowego "The Crown". Netflix pokazał zwiastun!Źródło: Materiały prasowe
d13cfna
d13cfna

Drugi sezon "The Crown" rozpoczyna się od nielegalnej agresji Sił Zbrojnych Jej Królewskiej Mości na Egipt, a kończy odejściem premiera Harolda Macmillana na skutek druzgocącego skandalu. "The Crown" to kronika najważniejszych politycznych i światowych wydarzeń, które ukształtowały drugą połowę dwudziestego wieku. Dzięki wielkim ambicjom i wizji jego twórców, serial został zrealizowany na niespotykaną dotąd skalę.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

"The Crown" to produkcja oryginalna serwisu Netflix, opowiada o kulisach panowania Elżbiety II, po tym jak rozpadł się nietrwały porządek społeczny ustalony po drugiej wojnie światowej. Serial powstał na podstawie wielokrotnie nagradzanej sztuki "Audiencja". Pracowali przy nim twórca i scenarzysta Peter Morgan ("Królowa", "Frost/Nixon"), reżyser Stephen Daldry ("Billy Elliot", "Godziny") i producent Andy Harries ("Królowa").

Premiera drugiego sezonu The Crown odbędzie się 8 grudnia na platformie Netflix.

d13cfna
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13cfna