Trwa ładowanie...

Już jest pierwszy zwiastun 7. sezonu "Gry o tron". Jeden szczegół zdradził fabułę

Niedopatrzenie czy subtelna sugestia ze strony twórców serialu "Gra o tron"? Krótki zwiastun 7. sezonu rozgrzewa ciekawość fanów do czerwoności.
Share
Już jest pierwszy zwiastun 7. sezonu "Gry o tron". Jeden szczegół zdradził fabułę
Źródło: Youtube.com
d1g2j8n

Fani "Gry o tron" nie mogą doczekać się, kiedy na antenie HBO zadebiutuje 7. sezon. Ich cierpliwość zostaje wystawiona na ciężką próbę, bowiem ostatnio twórcy hitu poinformowali, że przez niesprzyjające warunki pogodowe, premiera nowej serii opóźni się o kilka miesięcy. Aby jednak wciąż podgrzewać atmosferę wokół produkcji, co jakiś czas do sieci "przez przypadek" przedostają się przecieki dotyczące tego, co wydarzy się na ekranie.

W internecie właśnie opublikowano króciutki, bo jedynie 13-sekundowy, zwiastun 7. sezonu. W filmiku widzimy jedynie dłoń trzymającą miecz z valyriańskiej stali i jedno zdanie, że produkcja właśnie trwa. Na pierwszy rzut oka - nic fascynującego ani szczególnego. Jeśli jednak obejrzymy wideo ponownie i wytężymy wzrok, dostrzeżemy, że to nie dłoń Brienne z Tarthu jest tą, która dzierży Wiernego Przysiędze (otrzymała go od Jaimego Lannister). Czy to niedopatrzenie ze strony twórców "Gry o tron"? A może jest to subtelna sugestia, że właścicielem miecza jest już ktoś inny?

d1g2j8n

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d1g2j8n

Podziel się opinią

Share
d1g2j8n
d1g2j8n