Już jest! Nowy teledysk Agnieszki Chylińskiej. Będzie hit?

Już jest! Nowy teledysk Agnieszki Chylińskiej. Będzie hit?
Źródło zdjęć: © mat. promocyjne

05.03.2014 15:30, aktual.: 06.03.2014 08:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W mediach zaczęły coraz częściej pojawiać spekulacje na temat przyszłości Chylińskiej jako piosenkarki. Krążek "Modern Rocking", mimo że osiągnął niemały sukces komercyjny, zraził do wokalistki dawnych fanów. Wszyscy zadawali sobie pytanie, co dalej z twórczością charyzmatycznej gwiazdy.

Fani, którzy do końca mieli nadzieję na pojawienie się muzycznej nowości autorstwa Chylińskiej, wreszcie się doczekali. 5 marca pojawił się nowy singiel oraz teledysk piosenkarki. Kawałek "Kiedy przyjdziesz do mnie" powstał przy współpracy z Bartkiem Królikiem i Markiem Piotrowskim. Duet znany bardziej jako Plan B, współpracuje z wokalistką od 2007 roku.

Co ciekawe, Chylińska zrezygnowała z klubowej stylistyki. - Piosenka to nawiązanie do dokonań Artystki z wcześniejszych lat swojej kariery. Mocny i sugestywny teledysk podkreśla wyraziste przesłanie i charakterystyczny głos jednej z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w Polsce- czytamy w informacji prasowej.

Chylińska potwierdza tym samym swoją absolutną wyjątkowość, ale też dobitnie zastrzega sobie prawo do śpiewania piosenek w różnym stylu w zależności od tego, co ona i tylko ona chce publiczności muzycznie zaproponować.

To nie przypadek, że tak klasyczny rockowy utwór pojawia się na antenie wszystkich rozgłośni w marcu. To właśnie w tym roku i w tym miesiącu piosenkarka obchodzi 20-lecie działalności artystycznej. Jak sama przyznaje, to dla niej wyjątkowy rok._ - Nie chcę zdradzać wszystkich niespodzianek jakie szykuję dla sympatyków mojej twórczości. Z ogromnym entuzjazmem wracam na scenę_ - zapowiada tajemniczo Chylińska.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także