Trwa ładowanie...

Już dziś druga cześć maratonu "Mistrzów kabaretu" w Telewizji WP

Szykujcie się na humor w potężnej dawce. W niedzielę 26 maja 2. część maratonu z najlepszym kabaretowym show. Tym razem na scenie m.in. Cezary Pazura, Kabaret Skeczów Męczących, Ani Mru Mru i Stanisław Tym!

Już dziś druga cześć maratonu "Mistrzów kabaretu" w Telewizji WPŹródło: East News
dlruki6
dlruki6

"Mistrzowie kabaretu" to program Telewizji WP, który wystartował w 2017 r.

ZOBACZ: zwiastun maratonu "Mistrzowie kabaretu":

Formuła jest prosta: na deskach warszawskiego Teatru Capitol spotykają się największe tuzy polskiego kabaretu. Są to i stare wygi, i młodsze pokolenie komików. Łączy ich jedno: są zawodowcami w rozśmieszaniu innych. Oczywiście program jest nagrywany z udziałem żywiołowej publiczności.

dlruki6

26 maja w niedzielę o 12.00 na kanale Telewizja WP rozpocznie się 2. część maratonu z "Mistrzami kabaretu". To prawie 9 godzin z najlepszymi komikami w kraju i swoiste best of najlepszych występów programu. Kogo zobaczymy na scenie?

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Tym razem będą to: Kabaret Moralnego Niepokoju dowodzony przez niezmordowanego Roberta Górskiego ("Ucho Prezesa"), równie kultowe Ani Mru Mru i jeden z najciekawszych komików młodego pokolenia, czyli Szymon Łątkowski, kielecki Kabaret Skeczów Męczących, Cezary Pazura, Formacja Chatelet, Kabaret Smile i legenda polskiej komedii, czyli Stanisław Tym we własnej osobie. Szczegóły poniżej:

12.00 - Kabaret Moralnego Niepokoju
13.00 - Ani Mru Mru i Szymon Łątkowski
14.00 - Kabaret Skeczów Męczących
15.00 - Cezary Pazura
16.00 - Ani Mru Mru
17.00 - Formacja Chatelet
18.00 - Kabaret Smile
19.00 - Kabaret Nowaki
20.00 - Ani Mru Mru i Stanisław Tym

Oglądaj 2. część maratonu "Mistrzów kabaretu" w Telewizji WP w niedzielę 26 maja od 12:00. Stacja dostępna jest naziemnie na ósmym multipleksie (MUX8), na platformie NC+ (kanał: 73) oraz w najlepszych sieciach kablowych, w tym m.in.: UPC (kanał 116/158), Vectra (128), Multimedia (38), Netia (30), Inea (28), Toya (25) oraz wielu innych.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

dlruki6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlruki6