Już dziś 500. odcinek "Barw szczęścia"

Już dziś 500. odcinek "Barw szczęścia"
Źródło zdjęć: © ARTRAMA

02.12.2010 13:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )

Już w czwartek (2.12) widzowie zobaczą 500 odcinek "Barw szczęścia". Jubileuszowe wątki zapowiadają się niezwykle emocjonująco!

Akcja skoncentruje się przede wszystkim wokół rodziny Pyrków. Maria (Iza Kuna) i Roman (Olaf Lubaszenko) z okazji osiemnastych urodzin przygotują dla swojego syna Huberta (Marek Molak) przyjęcie niespodziankę. Później chłopak pojedzie na imprezę, na której ma dać koncert ze swoim zespołem.

– Niestety pokłóci się ze swoim kolegą Kubą, a w trakcie sprzeczki wyda się, że Hubert był oskarżony o gwałt na jego dziewczynie. Dojdzie do bójki, a cała ta sytuacja będzie miała nieprzyjemne konsekwencje w dalszych odcinkach – opowiada nam Karolina Baranowska z produkcji serialu.

Nie zabraknie też nowych wątków w związku Julii (Marta Nieradkiewicz)
i Pawła (Marcin Hycnar)
. Przed dziewczyną ważny dzień, bo przygotowuje się do obrony pracy magisterskiej. Nie może się jednak skupić i skoncentrować na nauce, bo w mieszkaniu obok trwa głośny remont. Okazuje się, że Zwoleńscy będą mieli nową sąsiadkę.

– Mogę zdradzić tyle, że już wkrótce do wyremontowanego mieszkania wprowadzi się Karolina, która jakiś czas temu prześladowała Zwoleńskich. W tej roli zobaczymy ponownie Patrycję Soliman – mówi Karolina Baranowska.

Ekipa „Barw szczęścia” nie świętowała jubileuszowego odcinka na planie, ale to niewątpliwie dobry moment na podsumowanie.

– Kręcimy serial już od trzech lat i chcemy cały czas zaskakiwać widzów. Wciąż pojawiają się nowe postaci i dbamy o to, by u każdego bohatera coś się w życiu działo – dodaje Karolina Baranowska.

Nad stroną scenariuszową „Barw szczęścia” czuwa Ilona Łepkowska. Jaka jest jej recepta na sukces serialu?

– Pokazując problemy współczesności, wskazujemy także możliwości wyboru różnych, czasem krętych dróg, którymi możemy dojść do szczęścia. Każdy z bohaterów, których poznajemy jest inny, ale wspólnym mianownikiem jest poszukiwanie swojego sposobu na życie – mówiła Ilona Łepkowska niedawno.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Magda Gessler - Gwiazdą jestem tylko w kuchni

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także