Trwa ładowanie...
d325n48

Justyna Żyła ma wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami"

Jeśli myśleliście, że Justyna Żyła przestaje mieć pomysł na siebie w show-biznesie, to jesteście w błędzie. I to dużym. Jak donosi jeden z tygodników, prawdopodobnie zostanie gwiazdą tanecznego show Polsatu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
A to niespodzianka. Żyła wciąż zaskakuje.
A to niespodzianka. Żyła wciąż zaskakuje. (East News, Fot: East News)
d325n48

O Justynie Żyle zrobiło się głośniej za sprawą rozpadu małżeństwa ze skoczkiem narciarskim. Od tego czasu była partnerka Piotra Żyły udzieliła mnóstwo wywiadów, wystąpiła na okładce magazynu dla panów i prowadzi również swój program telewizyjny, gdzie "pierze brudy" i stara się znaleźć porozumienie między skłóconymi osobami.

Choć mogłoby się wydawać, że raczej już niczym nie zaskoczy, w mediach gruchnęła wieść o tym, że ma wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami", który ruszy wiosną tego roku.

"Pani Justyna ma być sensacją wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami". Znalazła się w gronie 12 szczęśliwców, którzy powalczą o Kryształową Kulę" - czytamy w "Świat&Ludzie".

d325n48

- To jedno z najgłośniejszych nazwisk w show-biznesie. W dodatku Justyna lubi tańczyć. Powinna udźwignąć stres, jaki wiążę się z występami na żywo i rywalizacją" - zdradza osoba z produkcji na łamach tygodnika. Wszystko wskazuje na to, że kolejny rok będzie nieco roztańczony w przypadku Żyły.

Trzeba przyznać, że to naprawdę sensacyjna wiadomość. Myślicie, że daleko zajdzie w tanecznym show?

d325n48

Podziel się opinią

Share

d325n48

d325n48