ycipk-58yc01

Justyna Żyła ma wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami"

Jeśli myśleliście, że Justyna Żyła przestaje mieć pomysł na siebie w show-biznesie, to jesteście w błędzie. I to dużym. Jak donosi jeden z tygodników, prawdopodobnie zostanie gwiazdą tanecznego show Polsatu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
A to niespodzianka. Żyła wciąż zaskakuje.
A to niespodzianka. Żyła wciąż zaskakuje. (East News, Fot: East News)
ycipk-58yc01

O Justynie Żyle zrobiło się głośniej za sprawą rozpadu małżeństwa ze skoczkiem narciarskim. Od tego czasu była partnerka Piotra Żyły udzieliła mnóstwo wywiadów, wystąpiła na okładce magazynu dla panów i prowadzi również swój program telewizyjny, gdzie "pierze brudy" i stara się znaleźć porozumienie między skłóconymi osobami.

Choć mogłoby się wydawać, że raczej już niczym nie zaskoczy, w mediach gruchnęła wieść o tym, że ma wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami", który ruszy wiosną tego roku.

"Pani Justyna ma być sensacją wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami". Znalazła się w gronie 12 szczęśliwców, którzy powalczą o Kryształową Kulę" - czytamy w "Świat&Ludzie".

ycipk-58yc01

- To jedno z najgłośniejszych nazwisk w show-biznesie. W dodatku Justyna lubi tańczyć. Powinna udźwignąć stres, jaki wiążę się z występami na żywo i rywalizacją" - zdradza osoba z produkcji na łamach tygodnika. Wszystko wskazuje na to, że kolejny rok będzie nieco roztańczony w przypadku Żyły.

Trzeba przyznać, że to naprawdę sensacyjna wiadomość. Myślicie, że daleko zajdzie w tanecznym show?

ycipk-58yc01
ycipk-58yc01
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-58yc01