Trwa ładowanie...

Justyna Żak w bikini. Zjawiskowa sylwetka bez chodzenia na siłownię

Justyna Żak brała udział w nowej wersji "Big Brothera", ale nie tylko temu zawdzięcza swoją rozpoznawalność. "Juszes" może się pochwalić sporą widownią na YouTube, a i na Instagramie śledzi ją coraz więcej osób. Po najnowszej sesji w bikini będzie ich z pewnością jeszcze więcej.

Share
Justyna Żak w bikini. Zjawiskowa sylwetka bez chodzenia na siłownię
Źródło: AKPA
d36fa4a

Gwiazdy na Instagramie często wrzucają fotki w bikini i skąpych kreacjach. Wiele z nich pokazuje przy okazji, że szczupła sylwetka to efekt ciężkiej pracy wykonanej na siłowni pod okiem trenera personalnego. Uczestniczka "Big Brothera" jest tu wyjątkiem.

Obejrzyj: Maja Frykowska o "Big Brotherze": "Żadnych programów reality w moim życiu"

Żak uznała, że trzeba uzasadnić wrzucenie fotek w bikini, dlatego napisała, że w piątek była dopiero pierwszy raz od dawna na siłowni.

d36fa4a

"Zobaczymy, jak zmieni się moja sylwetka w porównaniu z tym, co do tej pory robiłam ćwicząc w domu głównie na własnym ciężarze" – napisała "Juszes".

"Byłoby mi tylko łatwiej, gdybym była trochę mniej aspołeczna, bo obecność tylu ludzi dookoła, kiedy robię trening, póki co szalenie mnie krępuje!" – skwitowała we wpisie pod zdjęciami, które wykonał jej chłopak Paweł, którego również możemy pamiętać z "Big Brothera".

d36fa4a

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36fa4a
d36fa4a