Trwa ładowanie...
d48qki9

Justyna Żak w bikini. Zjawiskowa sylwetka bez chodzenia na siłownię

Justyna Żak brała udział w nowej wersji "Big Brothera", ale nie tylko temu zawdzięcza swoją rozpoznawalność. "Juszes" może się pochwalić sporą widownią na YouTube, a i na Instagramie śledzi ją coraz więcej osób. Po najnowszej sesji w bikini będzie ich z pewnością jeszcze więcej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justynę Żak śledzi na Instagramie ponad 209 tys. osób
Justynę Żak śledzi na Instagramie ponad 209 tys. osób (AKPA)
d48qki9

Gwiazdy na Instagramie często wrzucają fotki w bikini i skąpych kreacjach. Wiele z nich pokazuje przy okazji, że szczupła sylwetka to efekt ciężkiej pracy wykonanej na siłowni pod okiem trenera personalnego. Uczestniczka "Big Brothera" jest tu wyjątkiem.

Obejrzyj: Maja Frykowska o "Big Brotherze": "Żadnych programów reality w moim życiu"

Żak uznała, że trzeba uzasadnić wrzucenie fotek w bikini, dlatego napisała, że w piątek była dopiero pierwszy raz od dawna na siłowni.

d48qki9

"Zobaczymy, jak zmieni się moja sylwetka w porównaniu z tym, co do tej pory robiłam ćwicząc w domu głównie na własnym ciężarze" – napisała "Juszes".

"Byłoby mi tylko łatwiej, gdybym była trochę mniej aspołeczna, bo obecność tylu ludzi dookoła, kiedy robię trening, póki co szalenie mnie krępuje!" – skwitowała we wpisie pod zdjęciami, które wykonał jej chłopak Paweł, którego również możemy pamiętać z "Big Brothera".

d48qki9

Podziel się opinią

Share
d48qki9
d48qki9