Zarzucili jej retuszowanie. Porównajcie zdjęcia Justyny

Justyna odparła ataki internautów
Justyna odparła ataki internautów
Źródło zdjęć: © kadr z filmu

08.07.2021 12:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Justyna z "Hotelu Paradise" opublikowała wymowny wpis, w którym odniosła się do krytyki ze strony internautów. Komentujący zarzucali kobiecie retuszowanie zdjęć. "Mam dla Was krótki przekaz" - oznajmiła.

Justyna Michałowska była uczestniczką 3. edycji "Hotelu Paradise". Bohaterka była lubiana nie tylko przez kolegów i koleżanki z programu, ale również przez widzów. I chociaż nie dotrwała do finału, zaskarbiła sobie sympatię internautów, a jej instagramowy profil zgromadził ponad 82 tys. fanów.

I chociaż w tym gronie znajdują się osoby, które chwalą każdą jej opublikowaną fotkę, wśród jej obserwatorów pojawiają się także tacy, którzy krytykują wszystko, co Justyna udostępni. Niedawno spora część internautów zaczęła zarzucać uczestniczce "Hotelu Paradise" retuszowanie zdjęć.

Kobieta postanowiła odpowiedzieć krytykom. Na prywatnym profilu udostępniła kilka zdjęć z życia codziennego i kilka fotografii z sesji zdjęciowych. "Czytając komentarze na swój temat o tym, że wcale nie akceptuję siebie, bo wstawiam przerobione zdjęcia z sesji zdjęciowych, że jestem gruba, brzydka, mam wielkie czoło i wiele innych zastanawiam się: jakie rany skrywacie pod swoim słowotokiem?" - zaczęła Justyna.

Justyna odniosła się do krytyki fanów

"Mam dla was krótki przekaz. 'Pod każdym osądem skrywa się jakaś głęboka rana. Nawet najdrobniejsze i pozornie nieistotne oceny wyrastają na gruncie naszego wstydu i cienia. Pamiętaj, że nikogo byś nie osądzał, gdybyś był szczęśliwy i spełniony. Uczucie bezwartościowości skłania nas do projektowania osądów na świat zewnętrzny [...]" - kontynuuje.

"Nieświadomie wierzymy, że jeśli przerzucimy na kogoś swój ból, sami nie będziemy musieli już go czuwać. Zamiast więc zająć się własnym poczucie niedoskonałości i niegodności, uciekamy od cierpienia, skupiając się na osądzaniu cudzych wad. Ale projektowanie swoich osądów na innych ludzi daje nam tylko chwilowe wytchnienie. Nie dość, że poczucie niższości nie znika, to jeszcze gnębi nas nieświadome (lub świadome) poczucie winy z powodu oceniania innych'. Polecam tę lekturę wszystkim hejterom" - podsumowała.

Post Justyny z "Hotelu Paradise"
Post Justyny z "Hotelu Paradise"© Instagram

Zobacz także: FEN 34. Starcie uczestników programu "Hotel Paradise". Przepychanki na ważeniu

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także