Mówią, że Justine Bateman wygląda staro. "Lubię patrzeć w lustro"

Justine Bateman lubi swoją twarz
Justine Bateman lubi swoją twarz
Źródło zdjęć: © kadr z programu "60 Minutes Australia"

29.03.2023 17:00, aktual.: 29.03.2023 23:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Justine Bateman to amerykańska aktorka, siostra Jasona Batemana, znana głównie z sitcomu "Family Ties". Kiedy zbliżała się do 40-tki słyszała, że jest ponadprzeciętnie stara na twarzy. Dziś ma to gdzieś, chociaż przeżyła załamanie.

Największe chwile zwątpienia w siebie i swoją urodę dopadły aktorkę przed 40. urodzinami. Internet mówił wprost o tym, o czym inni szeptali tylko półgębkiem na boku: "Nie wygląda na swoje lata, czy ona już umiera?", "Mogłaby być swoją babką".

Bateman przyznaje, że długo myślała, czy nie poddać się operacji plastycznej, ale w końcu wybrała inną drogę.

- Byłam załamana, naprawdę wstydziłam się swojej twarzy. W końcu zdałam sobie sprawę, że chociaż nie wiem, co bym robiła, to moja twarz i tak będzie się starzeć. A nie chcę iść pod nóż i wyglądać jak dmuchana lala. Jedyne, na co mam wpływ to moje wewnętrze strachy i to na nich się skupiłam. Zwalczyłam je - opowiadała magazynowi "People".

Aktorka twierdzi, że kobiety nie operują się dla siebie, ale dla innych, żeby zyskać w cudzych oczach. Czasami chcą tylko świętego spokoju, innym razem pragną poklasku, chcą coś ugrać. Bateman lubi patrzeć w lustro i śledzić z bliska, jak się starzeje.

- Mam 57 lat. Odkrywam nowe zmarszczki, przebarwienia, dołki, moja skóra robi się coraz bardziej zwiotczała, ale to jestem ja. Lubię siebie - opowiadała bez kompleksów w programie "60 Minutes Australia".

Bateman przyznaje, że ciągle spotyka się z krytycznymi uwagami na temat swojego wyglądu i sugestiami różnych zabiegów. Jak na nie reaguje?

- Mam to głęboko w d..pie - skwitowała Justine Bateman.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" omawiamy 95. galę wręczenia Oscarów. Czy werdykt jest słuszny? Kto był największym przegranym? Jakie kreacje gwiazd nas zachwyciły? Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także