Trwa ładowanie...

Justin Trudeau odpłacił się gwieździe "Przyjaciół". "Kto nie chciałby uderzyć Chandlera"?

Matthew Perry, o czym nie wszyscy wiedzieli, może pochwalić się znajomością z premierem Kanady, Justinem Trudeau. Sęk w tym, że aktor przyznał w talk show, iż w szkole podstawowej... go pobił. Trudeau nie pozostał mu dłużny.

Justin Trudeau odpłacił się gwieździe "Przyjaciół". "Kto nie chciałby uderzyć Chandlera"?Źródło: Getty Images
d4gzblv
d4gzblv

Przypomnijmy, że Matthew Perry był niedawno gościem popularnego tak show Jimmy’ego Kimmela. W rozmowie opowiedział o zabawnej anegdocie z dzieciństwa, która łączy go z dzisiejszym premierem Kanady. Perry i Trudeau chodzili do tej samej szkoły podstawowej w Ontario. Kiedy późniejszy gwiazdor "Przyjaciół" był w piątej klasie, razem ze szkolnym kolegą, Chrisem Murray'em, pobił o dwa lata młodszego Trudeau. O co poszło? - Nie pamiętam. Biliśmy go obaj. Chyba chodziło o to, że był świetnym sportowcem i pobiliśmy go z zazdrości - wspominał Perry.

Niewiele brakowało, a sprawa przybrałaby dla aktora mało przyjemny obrót, w końcu pobił syna premiera – Pierre’a Trudeau, co ciekawe, zatrudniającego matkę Perry’ego jako rzecznik prasową. Dziś aktor przyznaje, że był wówczas po prostu głupim dzieciakiem. Zauważył jednak dowcipnie, że tamto wydarzenie z przeszłości mogło zaważyć na tym, co Trudeau osiągnął dziś. - Pomyślał wtedy pewnie: przerosnę ich. I przerósł – stwierdził gwiazdor "Przyjaciół". Jeśli jednak wydawało wam się, że Trudeau pozostawił to wyznanie z przeszłości bez komentarza, to byliście w błędzie. Postanowił dowcipnie zaczepić aktora. A warto dodać, że przed pięcioma laty stoczył już walkę bokserską z politykiem konserwatystów, Patrickiem Brazeau (w ramach akcji charytatywnej).

- Tak sobie pomyślałem, właściwie, kto nie chciałby uderzyć Chandlera? Co powiesz na rewanż? - napisał do Perry’ego premier Kanady na Twitterze.

- Myślę, że jednak odpuszczę Twoją propozycję rewanżu, Sir. Biorąc pod uwagę, że teraz masz do dyspozycji całą armię – opowiedział nie bez poczucia humoru koledze ze szkolnych lat.

d4gzblv

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także: Na co warto czekać? Gorące serialowe premiery

d4gzblv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gzblv