Trwa ładowanie...

Jurorka Tylko muzyka: Diabeł wrodzony - bałabym się jej w domu...

Jurorka Tylko muzyka: Diabeł wrodzony - bałabym się jej w domu...Źródło: Polsat
d2uib5p
d2uib5p

Nuno, sYn, Jim, Majk i Dudzik - czwórka facetów i ona jedna. W sumie - piątka z Planem. Podobno to najgorsza MRock'and'Rollowa kapela w mieście. Ostre rockowe granie, z mocnym wokalem - nikt nie przejdzie obok czegoś podobnego obojętnie. Elżbieta Zapendowska, po ich występie rzuciła do wokalistki: - Diabeł wrodzony - bałabym się jej w domu...

Tak wyglądała rozmowa jurorów tuż po wykonie warszawskiego zespołu Plan:

- Więc tak, wokal zawodowy... Podoba mi się twoja barwa, jest mocny ten wokal, naprawdę czadowy! Granie, no... Bardzo dobrze rytmicznie, basista z Noko, którego kojarzę, chłopaki, wy jeszcze dołożyliście od siebie - naprawdę jest dobrze. Sama kompozycja mi się trochę średnio podobała, ale musiałem docenić wartsztat, wokal, itd., dlatego TAK! Adam:

d2uib5p

fot. Polsat

- Michał, przysłałeś tutaj znowu świetną zawodową kapelę - bardzo ci gratuluję, naprawdę! Świetne gitary, obniżone struny, jest grubo, w ogóle! Zawodowo! Jest super!

- To jeszcze ja zostałam na placu boju... Fajna wokalistka, z charyzmą, widać to od razu, diabeł wrodzony - bym się jej bała w domu... jeszcze wyraźniej tekst - to jest gęsto, ale trzeba to, no... i będzie fajnie!

- Sama wokalistka powiedziała, co ja rozwaliło... I o tym doskonale wiem, w związku z tym milczę... Jesteś bardzo bardzo atrakcyjna - życzę wam powodzenia, ze szczerego serca!

d2uib5p

Jak dowiadujemy się z profilu zespołu na Facebooku: - Plan to najgorsza MRock'n'Rollowa kapela w mieście. Z kolei na serwisie MySpace zamieścili informację o sobie: - Kilka wybranych zespołów, których wpływów można by się dosłuchiwać w sposobie odczuwania muzyki w Planie, która to muzyka powstała w 99% całkowicie spontanicznie, na próbach (...) - The Doors, Soundgarden, Pearl Jam, Alice In Chains, Nirvana, Blind Melon, Foo Fighters, Queens Of The Stone Age, Rage Against The Machine, Pantera, Queen, The Beatles czy The Rolling Stones.

fot. Polsat

Na bank mają plan by wygrać - myślicie, że mają szansę?

Piąty odcinek "Tylko muzyka. Must be the music""Tylko muzyka. Must be the music" już w najbliższą niedzielę, 25 września, o godz. 20.00 - tylko w Polsacie.

d2uib5p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uib5p