Trwa ładowanie...

Jurorka "Top Chef": Ostatnio rozszerzyłam definicję idealnego faceta!

Jurorka "Top Chef": Ostatnio rozszerzyłam definicję idealnego faceta!Źródło: polsat
d3t7qdf

Najpiękniejsza kobieta polskiej kuchni, zdobyła nie tylko korony Miss Polonia, Wicemiss Świata czy Miss Świata Studentek, ale i szczyt Kilimandżaro, Mont Kenya, wspinała się na Mount Blanc, a ostatnio pokonała najwyższą górę Kaukazu – Elbrus! Kto to taki? Ewa Wachowicz, jurorka nowego kulinarnego show Polsatu ”Top Chef”!

W wywiadzie dla najnowszego wydania magazynu "Gala" Wachowicz zapytana o ideał mężczyzny, odpowiada:

- Łatwo nie jest! (śmiech) Ostatnio rozszerzyłam definicję idealnego faceta: przystojny jak Clooney, dowcipny jak Piotrek Bałtroczyk, umięśniony jak Mariusz Pudzianowski, inteligentny jak Janusz Głowacki i tak cudowny do przytulania jak mój kot Stefan (...) Ja w mężczyźnie chcę widzieć mężczyzn. Nie chcę, by się rozczulał i był tak emocjonalny, jak ja. Szukam w nim męskiego pierwiastka - wyznała.

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)
(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d3t7qdf

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3t7qdf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t7qdf