Trwa ładowanie...

Juror "Tylko taniec" szkoli się u samego guru biznesu

Juror "Tylko taniec" szkoli się u samego guru biznesuŹródło: arch. prywatne M. Malitowskiego
d2semxu
d2semxu

Michała Malitowskiego równie często co na parkiecie można też spotkać na wykładach i szkoleniach biznesowych. Skąd to zainteresowanie ekonomią?

Ostatnio Michał szkolił się w Londynie u samego Daniela H. Pinka, autora bardzo popularnej książki zatytułowanej „To sell is human”.

Tancerz, który podbił największe sceny świata i juror popularnego programu Tylko taniec. Got to dance planuje rozbudowę swojej sieci szkół tańca „Dansinn”. Pierwsza szkoła Michała, która kilka lat temu powstała w Hongkongu, specjalizuje się w tzw. Pro-Amie, czyli tańcu profesjonalisty z amatorem.

Może Pink poradził Malitowskiemu, żeby ten otworzył wreszcie szkołę tańca w Polsce? Odpowiedź poznamy już niebawem.

(fot. arch. prywatne M. Malitowskiego)
Źródło: (fot. arch. prywatne M. Malitowskiego)
(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d2semxu

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2semxu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2semxu