Trwa ładowanie...
d15yvym

Juror "TOP Chef": "Zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Juror "TOP Chef": "Zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia"
(polsat)
d15yvym

Nazywany polskim Gordonem Ramseyem, bądż papieżem polskiej kuchni. Nikt inny - juror pierwszej polskiej edycji kulinarnego show Top Chef Wojciech Modest Amaro.

W dzisiejszym numerze Flesza Amaro opowiada o swojej największej miłości - gotowaniu. Wyjaśnia też, jak poznał swoją żonę Agnieszkę:

-_ Zostałem przez gości poproszony na salę. To było jeszcze w restuaracji Jana Wejcherta w Pałacyku Sobańskich w Warszawie. Wśród kilku osób przy stoliku była Agnieszka. Zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia. I ta miłość trwa (...) Mój sukces nie byłby bez niej możliwy. Gdy tworzyłem Atelier, Agnieszka zdecydowała, że zamyka swoją bardzo dobrze prosperującą firmę PR-ową i poświęca wszystko dla mojej kariery._ Czy taki układ się sprawdza?

d15yvym

- Moim zdaniem jest bardzo dobry. Dla mnie wręcz idealny! Podzieliliśmy się obowiązkami, dobrze się rozumiemy. Ja zostałem sercem, a moja żona mózgiem Atelier.

 (fot. polsat)
((fot. polsat))
 (fot. polsat)
((fot. polsat))

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d15yvym

* W tym temacie: Wachowicz o Makłowiczu: "Odejście Roberta, to jedno z moich trudniejszych przeżyć"*

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d15yvym

Podziel się opinią

Share
d15yvym
d15yvym