Trwa ładowanie...

Juror "Got To Dance" o Liszowskiej: Nigdy nie widziałem filmu ani sztuki z jej udziałem...

Share
Juror "Got To Dance" o Liszowskiej: Nigdy nie widziałem filmu ani sztuki z jej udziałem...
Źródło: polsat
d3py1ib

Michał Malitowski, jak się okazało, nigdy wcześniej nie miał okazji poznać zasiadającej obok niego przy jurorskim stole w programie "Tylko taniec" aktorki Joanny Liszowskiej. Również jej dokonania są mu zupełnie obce.

Z racji tego, że nie jestem częstym gościem w Polsce, nie miałem szczęścia oglądać Joanny Liszowskiej ani na scenie teatru, ani widzieć filmów z jej udziałem. Ale z pewnością to nadrobię, ponieważ kontakt z Joanną nie pozostawił cienia wątpliwości, że jest ona wszechstronnie wykształconą aktorką, która w dodatku ma zamiłowanie do tego, co robi - wyznał kolega aktorki z jurorskiej ławy - Michał Malitowski.

Michał dostrzegł w Liszowskiej olbrzymi potencjał: - Można wobec niej użyć określenia „triple threat” – tak mówi się bowiem o osobach, które zdołały opanować trzy umiejętności, tj. aktorstwo, śpiew i taniec. Dla tancerza kontakt z aktorami jest zawsze inspirujący, zwłaszcza jeśli są to ludzie, którzy studiowali aktorstwo, a zatem zdobywali wiedzę z zakresu sztuki teatralnej i filmowej. W tańcu wykorzystujemy niejednokrotnie metody wypracowane w tych dziedzinach sztuki - wyjaśnia Malitowski.

d3py1ib

Co na to sama Liszowska?

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)
(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d3py1ib

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3py1ib

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3py1ib
d3py1ib